Muži A

Středa19:00 – 20:30
SH BIOS
Čtvrtek19:00 – 20:30SH BIOS

U19 junioři (2002 a 2001)

Úterý18:00 – 19:00SH BIOS
Středa17:30 – 19:00SH BIOS
Čtvrtek19:00 – 20:4512. ZŠ

U17 dorostenci (2004 a 2003)

Úterý18:00 – 19:00SH BIOS
19:00 – 20:15Dorost B / 12. ZŠ
Středa17:30 – 19:00SH BIOS
Čtvrtek19:00 – 20:4512. ZŠ

19:15 – 19:30Dorost B / 12. ZŠ
Pátek17:45 – 19:00SH BIOS

U15 starší žáci (2006 a 2005)

Pondělí17:45 – 19:00modří / SH BIOS
18:45 – 20:00bílí / SH BIOS
Úterý17:15 – 19:00modří+bílí / 12. ZŠ
19:00 – 20:15černí / 12. ZŠ
Středa18:30 – 19:45modří+bílí / SH BIOS (13.11. – 25.3.)
17:30 – 19:00modří+bílí / 4.ZŠ (4.9. – 6.11.,1.4. – 24.6.)
Čtvrtek19:15 – 19:30černí / 12. ZŠ
Pátek16:30 – 17:45modří+bílí / SH BIOS
17:45 – 19:00černí / SH BIOS

U13 mladší žáci (2007)

Pondělí14:45 – 16:00černí / SH BIOS
14:45 – 16:00červení / SH BIOS
15:45 – 17:00bílí / SH BIOS
Čtvrtek15:45 – 17:00černí+červení / SH BIOS
16:45 – 18:00bílí+modří / SH BIOS
Pátek15:45 – 17:15černí+červení / 12.ZŠ
17:00 – 18:30bílí+modří / 12.ZŠ

U12 mladší žáci (2008)

Pondělí14:45 – 16:00

černí / SH BIOS

14:45 – 16:00červení / SH BIOS
16:45 – 18:00bílí / SH BIOS
Úterý16:00 – 17:45všichni / 12.ZŠ
Čtvrtek15:45 – 17:00černí+červení / SH BIOS
16:45 – 18:00bílí+modří / SH BIOS
Pátek15:45 – 17:15černí+červení / 12.ZŠ
17:00 – 18:30bílí+modří / 12.ZŠ

U11 elévové (2009)

Pondělí17:00 - 18:304. ZŠ
Úterý17:00 - 18:15SH BIOS
Čtvrtek16:45 - 18:1512. ZŠ
Pátek16:00 - 17:00Sletiště (6.9. – 25.10., 3.4. – 19.6.)
16:30 – 17:30lichý týden - SH BIOS (1.11. – 27.3.)
17:00 - 18:00sudý týden - SH BIOS (1.11. – 27.3.)

U10 elévové (2010)

Pondělí17:00 - 18:304. ZŠ
Úterý17:00 - 18:15SH BIOS
Čtvrtek16:45 - 18:1512. ZŠ
Pátek16:00 - 17:00Sletiště (6.9. – 25.10., 3.4. – 19.6.)
16:30 – 17:30lichý týden - SH BIOS (1.11. – 27.3.)
17:00 - 18:00sudý týden - SH BIOS (1.11. – 27.3.)

U9 přípravka (2011)

Úterý16:00 - 17:00SH BIOS
Středa16:30 - 17:30SH BIOS
Pátek15:00 - 16:00Sletiště (6.9. - 25.10., 3.4. - 19.6.)
15:30 - 16:30SH BIOS (1.11. – 27.3.)

U8 přípravka (2012)

Úterý16:00 - 17:00SH BIOS
Středa16:30 - 17:30SH BIOS
Pátek15:00 - 16:00Sletiště (6.9. - 25.10., 3.4. - 19.6.)
15:30 - 16:30SH BIOS (1.11. – 27.3.)

U7 Kanonýrská školička

Úterý16:00 - 17:00SH BIOS
Středa16:30 - 17:30SH BIOS
Pátek15:00 - 16:00Sletiště (6.9. - 25.10., 3.4. - 19.6.)
15:30 - 16:30SH BIOS (1.11. – 27.3.)

Ženy

Středa
19:00 - 20:3012.ZŠ
Pátek20:00 - 21:3012.ZŠ

W U17 dorostenky (2004 a 2003)

Pondělí19:00 - 20:3012. ZŠ
Úterý19:30 - 20:45SH BIOS
Pátek18:30 - 20:0012. ZŠ

W U15 starší žákyně (2006 a 2005)

Pondělí19:00 - 20:3012. ZŠ
Úterý19:30 - 20:45SH BIOS
Pátek18:30 - 20:0012. ZŠ

Muži Rezerva

Úterý20:15 – 21:4512.ZŠ
Čtvrtek20:45 – 22:0012.ZŠ