Tréninky - Kanonýři Kladno

Muži A

Pondělí16:00 – 20:30
SH BIOS
Úterý14:00 – 20:00
Crossfit Kladno
Středa19:00 – 20:30
SH BIOS
Čtvrtek19:00 – 20:30SH BIOS

U19 junioři (02 a 03)

Pondělí19:00 – 20:304. ZŠ
Úterý16:30 – 19:3012. ZŠ (přetlaková hala)
Středa17:45 – 19:00SH BIOS
Čtvrtek17:45 – 19:00SH BIOS

U17 dorostenci (04 a 05)

Pondělí19:00 – 20:304. ZŠ
17:45 – 19:15Dorost B / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Úterý16:30 – 19:3012. ZŠ (přetlaková hala)
Středa17:45 – 19:00SH BIOS

17:30 – 19:00Dorost B / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Čtvrtek17:45 – 19:00SH BIOS
Pátek18:00 – 19:30Dorost B/ SH BIOS

U15 starší žáci (06 a 07)

Pondělí16:30 – 17:45modří+bílí/ SH BIOS
17:45 – 19:15černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Úterý16:30 – 19:00modří+bílí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Středa16:30 – 17:45modří+bílí / SH BIOS
17:30 – 19:00černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Čtvrtek16:30 – 17:45
modří+bílí / SH BIOS
Pátek18:00 – 19:30černí / SH BIOS

U13 mladší žáci (08)

Pondělí16:15 – 17:45černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
17:15 – 18:45modří / SH BIOS
Úterý17:45 – 19:30modří / SH BIOS
Středa16:00 – 17:30černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Čtvrtek17:30 – 19:00modří / 12.ZŠ (přetlaková hala)
Pátek16:30 – 18:00černí / SH BIOS
17:15 – 18:45modří / 12.ZŠ (přetlaková hala)

U12 mladší žáci (09)

Pondělí16:15 – 17:45černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
18:15 – 19:45bílí / SH BIOS
Úterý17:45 – 19:30bílí / SH BIOS
Středa16:00 – 17:30černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Čtvrtek17:30 – 19:00bílí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Pátek16:30 – 18:00černí / SH BIOS
17:15 – 18:45bílí / 12. ZŠ (přetlaková hala)

U11 elévové (10)

Pondělí17:30 - 19:004. ZŠ
Úterý16:30 - 18:00SH BIOS
Čtvrtek16:00 - 17:4512. ZŠ
Pátek17:30 - 18:30SH BIOS (judo sál)

U10 elévové (11)

Pondělí16:30 - 18:004. ZŠ
Úterý16:30 - 18:00SH BIOS
Čtvrtek16:00 - 17:4512. ZŠ (přetlaková hala)
Pátek16:30 - 17:30SH BIOS (judo sál)

U9 přípravka (12)

Úterý16:00 - 17:004. ZŠ
Čtvrtek15:00 - 16:00SH BIOS (fit sál)
Pátek15:00 - 16:30SH BIOS

U8 přípravka (13)

Úterý16:00 - 17:004. ZŠ
Čtvrtek15:00 - 16:00SH BIOS (fit sál)
Pátek15:00 - 16:30SH BIOS

U7 Přípravka (14)

Úterý17:00 - 18:004. ZŠ
Čtvrtek16:00 - 17:00SH BIOS (fit sál)

U6 Kanonýrská školička

Úterý17:00 - 18:004. ZŠ
Čtvrtek16:00 - 17:00SH BIOS (fit sál)

Ženy

Úterý19:30 - 21:0012. ZŠ (přetlaková hala)
Čtvrtek19:00 - 20:3012. ZŠ (přetlaková hala)

W U17 dorostenky (04 a 05)

Pondělí19:15 - 20:3012. ZŠ (přetlaková hala)
Úterý19:15 - 20:30SH BIOS
Pátek18:45 - 20:0012. ZŠ (přetlaková hala)

W U15 starší žákyně (06 a 07)

Pondělí19:15 - 20:3012. ZŠ (přetlaková hala)
Úterý19:15 - 20:30SH BIOS
Pátek18:45 - 20:0012. ZŠ (přetlaková hala)

W U11 - Elévky (2010 a ml.)

Pondělí17:30 - 19:004. ZŠ
Úterý16:30 - 18:00SH BIOS
Čtvrtek16:00 - 17:4512. ZŠ (přetlaková hala)
Pátek15:30 - 16:30SH BIOS

Muži Rezerva

Úterý20:15 – 21:4512.ZŠ
Čtvrtek20:45 – 22:0012.ZŠ