U11 elévové (11)

říjen 2021

Sobota 2. října 2021, 10:20, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno červení
5:0
kontumováno
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Kanonýři Kladno červení
vs.
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Sobota 2. října 2021, 11:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černí
6:17
Kanonýři Kladno červení
Kanonýři Kladno černí
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 2. října 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Wizards SO Praha 10 black
0:5
kontumováno
Kanonýři Kladno červení
Wizards SO Praha 10 black
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 2. října 2021, 14:20, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno červení
8:7
OLYMP FLORBAL Achilles
Kanonýři Kladno červení
vs.
OLYMP FLORBAL Achilles
Sobota 16. října 2021, 9:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Wizards SO Praha 10 white
9:2
Kanonýři Kladno červení
Wizards SO Praha 10 white
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 16. října 2021, 11:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno červení
3:5
Kralupy Wolves blue
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kralupy Wolves blue
Sobota 16. října 2021, 13:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUE
6:7
Kanonýři Kladno červení
ACEMA Sparta Praha BLUE
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 16. října 2021, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno červení
5:10
Kanonýři Kladno šedí
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno šedí

listopad 2021

Neděle 14. listopadu 2021, 9:00, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
OLYMP FLORBAL Achilles
7:2
Kanonýři Kladno červení
OLYMP FLORBAL Achilles
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 14. listopadu 2021, 10:20, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUE
13:1
Kanonýři Kladno červení
ACEMA Sparta Praha BLUE
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 14. listopadu 2021, 12:20, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno červení
5:0
Kanonýři Kladno černí
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 14. listopadu 2021, 13:40, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno červení
2:33
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno červení
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Neděle 28. listopadu 2021, 9:40, SH Unhošť
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno červení
6:9
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno červení
vs.
SK Alien Nation Černošice
Neděle 28. listopadu 2021, 11:00, SH Unhošť
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno červení
1:2
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Kanonýři Kladno červení
vs.
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Neděle 28. listopadu 2021, 12:20, SH Unhošť
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUE
5:3
Kanonýři Kladno červení
ACEMA Sparta Praha BLUE
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 28. listopadu 2021, 14:20, SH Unhošť
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC Slavia Praha červení
11:3
Kanonýři Kladno červení
FBC Slavia Praha červení
vs.
Kanonýři Kladno červení

prosinec 2021

Neděle 12. prosince 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno červení
19:10
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Kanonýři Kladno červení
vs.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Neděle 12. prosince 2021, 11:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUE
4:13
Kanonýři Kladno červení
ACEMA Sparta Praha BLUE
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 12. prosince 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno červení
8:7
OLYMP FLORBAL Achilles
Kanonýři Kladno červení
vs.
OLYMP FLORBAL Achilles
Neděle 12. prosince 2021, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC Slavia Praha červení
5:20
Kanonýři Kladno červení
FBC Slavia Praha červení
vs.
Kanonýři Kladno červení

leden 2022

Sobota 8. ledna 2022, 9:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Start98 Kunratice - Táborská
3:15
Kanonýři Kladno červení
Start98 Kunratice - Táborská
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 8. ledna 2022, 11:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno červení
11:0
Wizards SO Praha 10 orange
Kanonýři Kladno červení
vs.
Wizards SO Praha 10 orange
Sobota 8. ledna 2022, 13:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SK Alien Nation Černošice
2:7
Kanonýři Kladno červení
SK Alien Nation Černošice
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 8. ledna 2022, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno červení
11:2
Kanonýři Kladno šedí
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 30. ledna 2022, 9:40, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SK Alien Nation Černošice
30.1.
Kanonýři Kladno červení
SK Alien Nation Černošice
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 30. ledna 2022, 11:40, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno červení
30.1.
Kanonýři Kladno modří
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 30. ledna 2022, 13:40, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Draci bílí
30.1.
Kanonýři Kladno červení
FBC Draci bílí
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 30. ledna 2022, 15:00, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno červení
30.1.
Wizards SO Praha 10 orange
Kanonýři Kladno červení
vs.
Wizards SO Praha 10 orange