U11 elévové (11)

říjen 2021

Sobota 2. října 2021, 10:20, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
30:0
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kanonýři Kladno modří
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Sobota 2. října 2021, 11:40, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Panthers Praha 2011
3:22
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2011
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 2. října 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
OLYMP FLORBAL Zeus
4:22
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 2. října 2021, 14:20, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:4
ACEMA Sparta Praha BLACK
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha BLACK
Sobota 16. října 2021, 9:00, SH ZŠ Rudná
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Panthers Praha 2011
3:13
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2011
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 16. října 2021, 10:20, SH ZŠ Rudná
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
0:9
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 16. října 2021, 12:20, SH ZŠ Rudná
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modří
21:3
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Sobota 16. října 2021, 13:40, SH ZŠ Rudná
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modří
13:3
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon

listopad 2021

Neděle 14. listopadu 2021, 10:20, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
4:14
ACEMA Sparta Praha BLACK
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha BLACK
Neděle 14. listopadu 2021, 11:40, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Draci bílí
4:7
Kanonýři Kladno modří
FBC Draci bílí
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 14. listopadu 2021, 13:00, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
OLYMP FLORBAL Zeus
8:17
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 14. listopadu 2021, 14:20, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:5
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon
Neděle 28. listopadu 2021, 9:00, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
2:18
Kanonýři Kladno modří
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 28. listopadu 2021, 10:20, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
5:1
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 28. listopadu 2021, 12:20, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
12:4
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Neděle 28. listopadu 2021, 13:40, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
15:3
TJ Sokol Dobříš
Kanonýři Kladno modří
vs.
TJ Sokol Dobříš

prosinec 2021

Neděle 12. prosince 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:8
ACEMA Sparta Praha BLACK
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha BLACK
Neděle 12. prosince 2021, 11:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL Zeus
4:8
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 12. prosince 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modří
7:0
FBC Draci bílí
Kanonýři Kladno modří
vs.
FBC Draci bílí
Neděle 12. prosince 2021, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
9:7
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno modří

leden 2022

Sobota 8. ledna 2022, 9:40, SH Radotín
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
4:16
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Sobota 8. ledna 2022, 11:00, SH Radotín
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:10
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Sobota 8. ledna 2022, 12:20, SH Radotín
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
12:6
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 8. ledna 2022, 14:20, SH Radotín
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Dobříš
14:14
Kanonýři Kladno modří
TJ Sokol Dobříš
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 30. ledna 2022, 10:20, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modří
6:2
FBC Draci bílí
Kanonýři Kladno modří
vs.
FBC Draci bílí
Neděle 30. ledna 2022, 11:40, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno červení
6:4
Kanonýři Kladno modří
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 30. ledna 2022, 13:00, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Wizards SO Praha 10 orange
1:14
Kanonýři Kladno modří
Wizards SO Praha 10 orange
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 30. ledna 2022, 14:20, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modří
8:1
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno modří
vs.
SK Alien Nation Černošice

únor 2022

Sobota 26. února 2022, 9:40, Bublina Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
OLYMP FLORBAL Zeus
1:2
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 26. února 2022, 11:40, Bublina Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modří
6:6
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Sobota 26. února 2022, 13:40, Bublina Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
2:2
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 26. února 2022, 15:00, Bublina Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modří
28:1
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kanonýři Kladno modří
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí

duben 2022

Sobota 2. dubna 2022, 9:00, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Panthers Praha 2011
2:6
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2011
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 2. dubna 2022, 10:20, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
0:6
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 2. dubna 2022, 12:20, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modří
12:1
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Sobota 2. dubna 2022, 13:40, SK Hala Lužiny
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modří
7:2
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Neděle 24. dubna 2022, 9:00, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
10:2
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 24. dubna 2022, 10:20, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
5:8
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 24. dubna 2022, 12:20, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno modří
12:2
Wizards SO Praha 10 white
Kanonýři Kladno modří
vs.
Wizards SO Praha 10 white
Neděle 24. dubna 2022, 13:40, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno modří
7:1
FBC Draci bílí
Kanonýři Kladno modří
vs.
FBC Draci bílí