U10 elévové (12)

říjen 2021

Sobota 2. října 2021, 9:40, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno šedí
13:2
FBC Slavia Praha červení
Kanonýři Kladno šedí
vs.
FBC Slavia Praha červení
Sobota 2. října 2021, 11:00, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno šedí
6:3
ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno šedí
vs.
ACEMA Sparta Praha BLUE
Sobota 2. října 2021, 12:20, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Start98 Kunratice - Táborská
2:9
Kanonýři Kladno šedí
Start98 Kunratice - Táborská
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Sobota 2. října 2021, 14:20, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Wizards SO Praha 10 white
7:4
Kanonýři Kladno šedí
Wizards SO Praha 10 white
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Sobota 16. října 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno šedí
8:2
ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno šedí
vs.
ACEMA Sparta Praha BLUE
Sobota 16. října 2021, 11:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Wizards SO Praha 10 white
7:3
Kanonýři Kladno šedí
Wizards SO Praha 10 white
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Sobota 16. října 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno šedí
6:9
Kralupy Wolves blue
Kanonýři Kladno šedí
vs.
Kralupy Wolves blue
Sobota 16. října 2021, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno červení
5:10
Kanonýři Kladno šedí
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno šedí

listopad 2021

Neděle 14. listopadu 2021, 9:40, SK Slavia Praha (hala Eva)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno šedí
2:2
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Kanonýři Kladno šedí
vs.
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Neděle 14. listopadu 2021, 11:00, SK Slavia Praha (hala Eva)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno šedí
8:2
FBC Slavia Praha červení
Kanonýři Kladno šedí
vs.
FBC Slavia Praha červení
Neděle 14. listopadu 2021, 12:20, SK Slavia Praha (hala Eva)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kralupy Wolves blue
2:11
Kanonýři Kladno šedí
Kralupy Wolves blue
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 14. listopadu 2021, 14:20, SK Slavia Praha (hala Eva)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Start98 Kunratice - Táborská
9:4
Kanonýři Kladno šedí
Start98 Kunratice - Táborská
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 28. listopadu 2021, 9:00, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Wizards SO Praha 10 white
9:2
Kanonýři Kladno šedí
Wizards SO Praha 10 white
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 28. listopadu 2021, 10:20, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OLYMP FLORBAL Achilles
2:8
Kanonýři Kladno šedí
OLYMP FLORBAL Achilles
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 28. listopadu 2021, 12:20, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno šedí
6:1
Kralupy Wolves blue
Kanonýři Kladno šedí
vs.
Kralupy Wolves blue
Neděle 28. listopadu 2021, 13:40, VOŠSP Zahradní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno šedí
5:16
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno šedí
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice

prosinec 2021

Neděle 12. prosince 2021, 9:40, ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno šedí
16:3
Kralupy Wolves blue
Kanonýři Kladno šedí
vs.
Kralupy Wolves blue
Neděle 12. prosince 2021, 11:00, ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno šedí
10:9
Start98 Kunratice - Táborská
Kanonýři Kladno šedí
vs.
Start98 Kunratice - Táborská
Neděle 12. prosince 2021, 12:20, ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
4:14
Kanonýři Kladno šedí
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 12. prosince 2021, 14:20, ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
12:5
Kanonýři Kladno šedí
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
vs.
Kanonýři Kladno šedí

leden 2022

Sobota 8. ledna 2022, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno šedí
5:7
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno šedí
vs.
SK Alien Nation Černošice
Sobota 8. ledna 2022, 11:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Start98 Kunratice - Táborská
10:9
Kanonýři Kladno šedí
Start98 Kunratice - Táborská
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Sobota 8. ledna 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno šedí
10:1
Wizards SO Praha 10 orange
Kanonýři Kladno šedí
vs.
Wizards SO Praha 10 orange
Sobota 8. ledna 2022, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno červení
11:2
Kanonýři Kladno šedí
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 30. ledna 2022, 9:00, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Wizards SO Praha 10 white
30.1.
Kanonýři Kladno šedí
Wizards SO Praha 10 white
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 30. ledna 2022, 10:20, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
30.1.
Kanonýři Kladno šedí
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
vs.
Kanonýři Kladno šedí
Neděle 30. ledna 2022, 12:20, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno šedí
30.1.
Start98 Kunratice - Táborská
Kanonýři Kladno šedí
vs.
Start98 Kunratice - Táborská
Neděle 30. ledna 2022, 13:40, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno šedí
30.1.
Kanonýři Kladno černí
Kanonýři Kladno šedí
vs.
Kanonýři Kladno černí