U13 mladší žáci - volnočas (09 a 10)

říjen 2021

Sobota 9. října 2021, 10:20, TJ JM Chodov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černí
4:2
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno černí
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Sobota 9. října 2021, 11:40, TJ JM Chodov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
OLYMP FLORBAL Achilles
2:11
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Achilles
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 9. října 2021, 13:00, TJ JM Chodov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Floor Maniacs Mělník
2:5
Kanonýři Kladno černí
Floor Maniacs Mělník
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 9. října 2021, 14:20, TJ JM Chodov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černí
5:0
kontumováno
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kanonýři Kladno černí
vs.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Sobota 23. října 2021, 9:40, Centrum Třešňovka Zbraslav
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
OLYMP FLORBAL Perseus
4:5
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Perseus
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 23. října 2021, 11:40, Centrum Třešňovka Zbraslav
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černí
2:4
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Kanonýři Kladno černí
vs.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Sobota 23. října 2021, 13:40, Centrum Třešňovka Zbraslav
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
4:2
Kanonýři Kladno černí
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 23. října 2021, 15:00, Centrum Třešňovka Zbraslav
Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černí
6:4
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno černí
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon

listopad 2021

Neděle 7. listopadu 2021, 9:00, X3M Arena Barrandov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOW
7:0
Kanonýři Kladno černí
ACEMA Sparta Praha YELLOW
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 7. listopadu 2021, 10:20, X3M Arena Barrandov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACK
6:2
Kanonýři Kladno černí
ACEMA Sparta Praha BLACK
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 7. listopadu 2021, 12:20, X3M Arena Barrandov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černí
3:1
OLYMP FLORBAL Perseus
Kanonýři Kladno černí
vs.
OLYMP FLORBAL Perseus
Neděle 7. listopadu 2021, 13:40, X3M Arena Barrandov
Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černí
1:5
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kanonýři Kladno černí
vs.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Sobota 20. listopadu 2021, 9:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černí
1:6
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno černí
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon
Sobota 20. listopadu 2021, 11:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Floor Maniacs Mělník
0:5
Kanonýři Kladno černí
Floor Maniacs Mělník
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 20. listopadu 2021, 13:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:6
FBC Slavia Praha bílí
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Slavia Praha bílí
Sobota 20. listopadu 2021, 15:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBC Rakovník
4:3
Kanonýři Kladno černí
FBC Rakovník
vs.
Kanonýři Kladno černí

prosinec 2021

Neděle 19. prosince 2021, 10:20, Exe Sport Arena
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černí
5:0
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kanonýři Kladno černí
vs.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Neděle 19. prosince 2021, 11:40, Exe Sport Arena
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
4:2
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 19. prosince 2021, 13:00, Exe Sport Arena
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FBC Slavia Praha bílí
4:5
Kanonýři Kladno černí
FBC Slavia Praha bílí
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 19. prosince 2021, 14:20, Exe Sport Arena
Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černí
2:8
ACEMA Sparta Praha BLACK
Kanonýři Kladno černí
vs.
ACEMA Sparta Praha BLACK

leden 2022

Neděle 23. ledna 2022, 9:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černí
23.1.
FBC Slavia Praha bílí
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Slavia Praha bílí
Neděle 23. ledna 2022, 11:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
SK Alien Nation Černošice
23.1.
Kanonýři Kladno černí
SK Alien Nation Černošice
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 23. ledna 2022, 13:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černí
23.1.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kanonýři Kladno černí
vs.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Neděle 23. ledna 2022, 15:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
FBC Rakovník
23.1.
Kanonýři Kladno černí
FBC Rakovník
vs.
Kanonýři Kladno černí