U17 dorostenci - volnočas (05 a 06)

září 2021

Sobota 25. září 2021, 11:10, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
Sokol Rudná
4:1
Kanonýři Kladno bílí
Sokol Rudná
vs.
Kanonýři Kladno bílí

říjen 2021

Neděle 10. října 2021, 10:20, SH Dobříš
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
5:4
Kanonýři Kladno bílí
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 10. října 2021, 12:40, SH Dobříš
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:6
Sokol Rudná
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Sokol Rudná

listopad 2021

Sobota 6. listopadu 2021, 10:10, Unihoc Aréna Praha
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:8
Orka Čelákovice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Orka Čelákovice
Sobota 6. listopadu 2021, 12:30, Unihoc Aréna Praha
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
SK Alien Nation
3:0
Kanonýři Kladno bílí
SK Alien Nation
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 21. listopadu 2021, 10:10, Přetlaková SH Kladno
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
1:9
Kanonýři Kladno bílí
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 21. listopadu 2021, 13:40, Přetlaková SH Kladno
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:4
FbC Barracudas Slaný
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbC Barracudas Slaný

prosinec 2021

Sobota 4. prosince 2021, 11:20, SH Chýně
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:6
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Kanonýři Kladno bílí
vs.
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Sobota 4. prosince 2021, 14:50, SH Chýně
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol Dobříš
4.12.
Kanonýři Kladno bílí
TJ Sokol Dobříš
vs.
Kanonýři Kladno bílí

leden 2022

Sobota 8. ledna 2022, 9:00, SH ZŠ Rudná
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
4:3
FBC Slavia Praha
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC Slavia Praha
Sobota 8. ledna 2022, 11:20, SH ZŠ Rudná
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha Blue
7:2
Kanonýři Kladno bílí
ACEMA Sparta Praha Blue
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 23. ledna 2022, 16:00, X3M Arena Barrandov
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
FbC Barracudas Slaný
6:4
Kanonýři Kladno bílí
FbC Barracudas Slaný
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 23. ledna 2022, 19:30, X3M Arena Barrandov
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno bílí
23.1.
SK Alien Nation
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Alien Nation

únor 2022

Sobota 12. února 2022, SH Hořovice
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
TEXAS LONGHORNS DDM P6
12.2.
Kanonýři Kladno bílí
TEXAS LONGHORNS DDM P6
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 12. února 2022, SH Hořovice
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílí
12.2.
ACEMA Sparta Praha Blue
Kanonýři Kladno bílí
vs.
ACEMA Sparta Praha Blue
Neděle 27. února 2022, Exe Sport Arena
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
Orka Čelákovice
27.2.
Kanonýři Kladno bílí
Orka Čelákovice
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 27. února 2022, Exe Sport Arena
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno bílí
27.2.
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbC Red Dragons Hořovice

březen 2022

Sobota 26. března 2022, SH Stochov
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
Kanonýři Kladno bílí
26.3.
TJ Sokol Dobříš
Kanonýři Kladno bílí
vs.
TJ Sokol Dobříš
Sobota 26. března 2022, SH Stochov
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
FBC Slavia Praha
26.3.
Kanonýři Kladno bílí
FBC Slavia Praha
vs.
Kanonýři Kladno bílí