Den Kanonýrů

Den Kanonýrů je sportovně společenská akce pořádaná naším klubem. Den, kdy se v areálu zimního stadionu sejdou malí, střední i velcí Kanonýři, jejich rodinní příslušníci a přátelé, aby si společně užili zábavné odpoledne.

Pro všechny příchozí jsou připraveny oblíbené kratochvíle známé z minulých let, ale také mnoho novinek, které si jistě záhy získají nemalou oblibu.

Abychom se dobře bavili, tak v první řadě musíme mít plné žaludky. Tradiční stánky s nejrůznějšími pochutinami, pivem a nealko nápoji tedy nesmí chybět.

Program je protkaný celou řadou dovednostních soutěží pro nejmenší, ale i větší účastníky. Ti mladší se mohou v jednotlivých disciplínách poměřit se svými rodiči. Starší pak budou mít jedinečnou možnost své dovednosti porovnat s hráči elitního celku Kanonýrů.

Během dne jsou předávána ocenění pro nejlepší hráče jednotlivých kategorií v uplynulém ročníku. Součástí dne je také prezentace sportovních tříd, které jsou mladým Kanonýrům otevřeny na 4. základní škole Norská.

V přilehlém domácím svatostánku, hale BIOS, tradičně probíhá turnaj dětí.

Zájemci si mohou nechat na svůj obličej namalovat oblíbené barvy a motivy. S takovou ozdobou si pak mohou doběhnout pro podpis svého oblíbence z A-týmu Kanonýrů, který bude mít v rámci programu autogramiádu.

Vrcholem celého Dne Kanonýrů je nejoblíbenější část programu – Dortování. Každý účastník si může zakoupit dort v hodnotě 50 Kč a odměnit vybraného trenéra nebo činovníka klubu hodem do jeho obličeje. Výtěžek akce poté poputuje na konto nadace Slunce pro všechny.