Panthers PrahaKladno
10:5(4:1, 4:1, 2:3)
pá 4. 2. 2022 19:30 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 14. kolo

Junioři nestačili v dohrávce na Panthers

Junioři Kanonýrů prohráli v páteční dohrávce 14. kola s Panthers Praha 5:10. Na vině je především špatně odehraná první polovina duelu. V tabulce celostátní ligy zůstávají na 11. místě a v úterý je čeká další odložený zápas, tentokrát proti Tatranu Střešovice.

Trenér Jan Novák a jeho hodnocení: „Do zápasu jsme vstoupili strašně. Věci, které nám v předešlých zápasech fungovaly, se nám tentokrát úplně rozpadly. Obrana byla totálně rozložená a do útoku jsme byli příliš zbrklí a netrpěliví. Do druhé třetiny jsme změnili určité prvky a dokázali jsme obrázek hry vyrovnat. Bohužel jsme opět doplatili na trestuhodné zakončení. Ve třetí třetině jsme neměli co ztratit. Přeházeli jsme formace a hru jsme otevřeli. Tuto třetinu vidím jako jediné pozitivum z celého zápasu. Že jsme se dokázali vzchopit, zápas důstojně dohrát a nakonec jsme poslední část zápasu vyhráli. Dneska jednoznačně náš nejhorší zápas v sezoně. Rozhodla naše špatná obrana, o kterou jsme se v předešlých zápasech opírali. Vrátili jsme se k individuálním chybám, nekoncentraci, zbrklosti a nepřesnosti v zakončení. Doufám, že jsme si to dnes vybrali a v úterý na Tatranu předvedeme podstatně lepší výkon.“

Branky a asistence: 2. Ježek (Urban), 4. Vejlupek (Ulrych), 8. Ježek, 10. Vejlupek (Hrubý), 25. Hrubý (Linha), 30. Zelinka (Vejlupek), 39. Hrubý (Vejlupek), 40. Zdrubecký (Petráň), 41. Petráň (Zdubecký), 60. Nový (Petráň - 2. Molhanec (Hübner), 29. Hübner, 49. Hübner (Spurný), 55. Frýba (Molhanec), 60. Frýba (Molhanec). Rozhodčí: Patera, Staňková. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Třetiny: 4:1, 4:1, 2:3. Střely: 49:29. Diváků: 40.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (Ostrák) - Molhanec, Vlček, Hartman, Frýba - Spurný, Hübner, Mach - Svoboda, Prudil, Burgr.