FAQ

Přinášíme Vám přehled nejčastěji pokládaných dotazů

Jak se můžu přihlásit?

Nejlépe přes náborový formulář, kde najdete i další detailní informace. My se vám pak následně ozveme, kdy můžete přijít na zkušební trénink. Přijímáme děti zpravidla od 4 do 15 let.


Kolik se platí?

Výše ročních příspěvků se souvisejícími informacemi najdete zde.

Je florbal i pro holky?

Samozřejmě. Máme dívčí složku a taky máme úspěšné odchovankyně, které reprezentují Česko na světových šampionátech.

Co potřebuji, abych mohl/a začít?

Chuť! Zprvu stačí jen boty do tělocvičny a sportovní oblečení, protože klub začínajícím dětem dočasně zapůjčí i florbalovou hokejku. Po rozkoukání a definitivním rozhodnutí florbal hrát, poradíme s výběrem správného florbalového vybavení a nabídneme i zajímavé slevy u našeho partnera.

Kdy a kolikrát trénujeme?

Třikrát či čtyřikrát týdně, záleží na kategorii a sportovním přístupu, který si hráč zvolí. U nás totiž dáváme dětem na výběr – buď se mohou dát výkonnostní cestou a mít ambici si třeba jednou zahrát za A-tým či reprezentaci, nebo zvolí tu volnočasovou, kde zohledňujeme, že hráč či hráčka mají například i jiné koníčky a priority. Detailní rozdíly mezi přístupy vám rád vysvětlí náš šéftrenér. Rozpis veškerých tréninků dle jednotlivých kategorií můžeš najít zde.

Liší se výše příspěvků dle zvoleného přístupu?

Ne. Příspěvky se liší pouze na základě kategorií. Provozní náklady na chod družstva jsou pro klub stejné ať už se jedná o výkonnostní či volnočasový přístup. 


Kde trénujeme?

Zázemí máme ve třech kladenských halách. V příznivém počasí využíváme i venkovní sportoviště a přes léto máme k dispozici venkovní florbalové hřiště.

Jak je to se zdravotními prohlídkami?

Jednou ročně jsou povinné. Jako klub doporučujeme ty u specializovaných sportovních lékařů. Po registraci do klubu nalezne hráč v členské sekci klubový formulář, který je třeba dát doktorovi k vyplnění. Pak ho stačí jen nahrát opět do členské sekce, která vám bude automaticky hlídat platnost prohlídky. Více o zdravotních prohlídkách najdete zde.

Kdy hraje A-tým?

Aktuální program i s výsledky jsou k dispozici zde. Vstupné na zápasy činí 50 korun, domácí duely hrajeme v hale BIOS a veškeré podstatné informace včetně aktuálních hygienických podmínek si můžete přečíst zde.

Na koho se obracet, když něco potřebuji?

Pokud jste již naším členem, je Vám k dispozici samozřejmě trenér Vašeho družstva pro sportovní záležitostí a sekretariát klubu pro záležitosti organizační. Pokud ještě členem nejste, důležité kontakty naleznete zde.