Kdy trénujeme

Muži A

pondělí
16:00 - 19:00
Mamba Gym
Skupinový trénink
úterý
19:00 - 20:30
SH BIOS Kladno
Skills trénink
středa
19:00 - 20:30
SH BIOS Kladno
Herní trénink
čtvrtek
19:30 - 21:00
SH BIOS Kladno
Herní trénink

U19 junioři (2004 a 2005)

pondělí
19:00 - 20:30
Mamba Gym
úterý
18:00 - 19:00
SH BIOS Kladno
středa
17:30 - 19:00
SH BIOS Kladno
pátek
17:15 - 18:30
SH BIOS Kladno

U17 dorostenci (2006 a 2007)

pondělí
19:00 - 20:30
Mamba Gym
úterý
18:00 - 19:00
SH BIOS Kladno
středa
17:30 - 19:00
SH BIOS Kladno
čtvrtek
18:15 - 19:30
SH BIOS Kladno

U15 starší žáci (2008 a 2009)

pondělí
18:00 - 19:15
SH BIOS Kladno
úterý
16:00 - 18:00
SH BIOS Kladno
čtvrtek
18:15 - 19:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)

U13 mladší žáci (2010 a 2011)

pondělí
16:00 - 18:00
SH BIOS Kladno
čtvrtek
17:00 - 18:15
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
pátek
16:00 - 17:15
SH BIOS Kladno

U11 elévové (2012 a 2013)

pondělí
17:00 - 18:15
4. ZŠ a MŠ Kladno
pondělí
18:15 - 19:30
4. ZŠ a MŠ Kladno
středa
16:00 - 17:45
SH BIOS Kladno
čtvrtek
17:00 - 18:15
SH BIOS Kladno

U9 přípravka (2014 a mladší)

úterý
16:00 - 17:00
4. ZŠ a MŠ Kladno
úterý
17:00 - 18:00
4. ZŠ a MŠ Kladno
středa
16:00 - 17:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
čtvrtek
16:00 - 17:00
SH BIOS Kladno

U17 dorostenci - volnočas (2006 a 2007)

pondělí
18:15 - 19:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
úterý
17:30 - 19:00
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
středa
17:30 - 19:00
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)

U15 starší žáci - volnočas (2008 a 2009)

pondělí
18:15 - 19:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
úterý
17:30 - 19:00
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
středa
17:30 - 19:00
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)

U13 mladší žáci - volnočas (2010 a 2011)

pondělí
17:00 - 18:15
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
úterý
17:30 - 19:00
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
středa
17:30 - 19:00
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)

Ženy

úterý
19:00 - 20:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
čtvrtek
19:30 - 20:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)

WU19 juniorky (2004-2007)

pondělí
19:15 - 20:30
SH BIOS Kladno
úterý
19:00 - 20:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)
pátek
18:00 - 19:30
12. Základní škola Kladno (Přetlaková hala)

Muži B

pondělí
20:30 - 22:00
SH BIOS Kladno