Program zápasů

Programu všech družstev ve zvoleném období

25. 9. 2023 - 1. 10. 2023
39. týden

Muži A

Fbc StrakoniceKanonýři Kladno
2:12
po 25. 9. 2023 19:00 @ SH Strakonice, Pohár, 5. kolo
FBŠ Hummel Hattrick BrnoKanonýři Kladno
7:4
poslední čtvrtek ve 13:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), 1. liga mužů, 5. kolo
Bulldogs BrnoKanonýři Kladno
– : –
ne 1. 10. 2023 18:00 @ SH SportPoint Brno, 1. liga mužů, 6. kolo

U15 starší žáci (2009 a 20010)

Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS
– : –
dnes v 9:00 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíFBC Pitbulls Kolín - zlatí
– : –
dnes v 9:50 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno modří
– : –
dnes v 10:40 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Viking TJ KobylisyKanonýři Kladno bílí
– : –
dnes v 11:30 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo

U11 elévové (2013 a 2014)

Kanonýři Kladno SharksWizards DDM SO Praha 10 white
– : –
ne 1. 10. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno DevilsFBC STŘELCI UNHOŠŤ
– : –
ne 1. 10. 2023 9:40 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno DevilsBLACK ANGELS 2013 WHITE
– : –
ne 1. 10. 2023 11:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBC Rakovník BKanonýři Kladno Sharks
– : –
ne 1. 10. 2023 11:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno Devils
– : –
ne 1. 10. 2023 12:20 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno SharksOLYMP FLORBAL Achilles
– : –
ne 1. 10. 2023 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Flobo PrahaKanonýři Kladno Snipers
– : –
ne 1. 10. 2023 13:40 @ SH Hořovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Panthers Praha WHITEKanonýři Kladno Devils
– : –
ne 1. 10. 2023 14:20 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady BKanonýři Kladno Snipers
– : –
ne 1. 10. 2023 14:35 @ SH Hořovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
T.B.C. Králův DvůrKanonýři Kladno Sharks
– : –
ne 1. 10. 2023 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno SnipersFbC Red Dragons Hořovice Balleri
– : –
ne 1. 10. 2023 16:50 @ SH Hořovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo

U19 junioři - volnočas (2005 a 2006)

Kanonýři Kladno černíSummerCamps Tatran Střešovice C
– : –
ne 1. 10. 2023 8:00 @ Přetlaková SH Kladno, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
T.B.C. Králův DvůrKanonýři Kladno černí
– : –
ne 1. 10. 2023 11:30 @ Přetlaková SH Kladno, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo

U15 starší žáci - volnočas (2009 a 20010)

Kanonýři Kladno černíSK Alien Nation
– : –
ne 1. 10. 2023 9:50 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
FbC Red Dragons HořoviceKanonýři Kladno černí
– : –
ne 1. 10. 2023 11:30 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo

Muži B

Kanonýři Kladno BTorza Sorry ASI B
– : –
ne 1. 10. 2023 16:00 @ SH TJ Kobylisy, PH a SČ soutěž mužů, 2. kolo
Sokol Rudná CKanonýři Kladno B
– : –
ne 1. 10. 2023 18:20 @ SH TJ Kobylisy, PH a SČ soutěž mužů, 2. kolo