Program zápasů

Programu všech družstev ve zvoleném období

6. 2. 2023 - 12. 2. 2023
6. týden

Muži A

TJ Znojmo LAUFEN CZKanonýři Kladno
– : –
so 11. 2. 2023 18:00 @ SH TJ Znojmo, 1. liga mužů, 25. kolo

U19 junioři (2004 a 2005)

1. SC TEMPISH VítkoviceKanonýři Kladno
– : –
so 11. 2. 2023 18:30 @ SC Dubina Ostrava, CE soutěž juniorů, 21. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OstravaKanonýři Kladno
– : –
ne 12. 2. 2023 14:00 @ ČPP Aréna Ostrava, CE soutěž juniorů, 22. kolo

U17 dorostenci (2006 a 2007)

Kanonýři KladnoFBŠ SLAVIA Plzeň
– : –
ne 12. 2. 2023 11:30 @ SH TJ Kobylisy, 1. liga dorostenců, 33. kolo
ASK Lovosice - LFPKanonýři Kladno
– : –
ne 12. 2. 2023 16:00 @ SH TJ Kobylisy, 1. liga dorostenců, 33. kolo

U11 elévové (2012 a 2013)

FBC Žraloci PříbramKanonýři Kladno bílí
– : –
so 11. 2. 2023 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha ORANGEKanonýři Kladno černí
– : –
so 11. 2. 2023 9:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno modří
– : –
so 11. 2. 2023 9:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíPrague Tigers White
– : –
so 11. 2. 2023 11:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC STŘELCI UNHOŠŤ
– : –
so 11. 2. 2023 11:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
– : –
so 11. 2. 2023 11:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
TJ Sokol DobříšKanonýři Kladno bílí
– : –
so 11. 2. 2023 13:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno černí
– : –
so 11. 2. 2023 13:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Draci bílíKanonýři Kladno modří
– : –
so 11. 2. 2023 13:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
– : –
so 11. 2. 2023 15:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíWizards DDM SO Praha 10 black
– : –
so 11. 2. 2023 15:00 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříOLYMP FLORBAL Zeus
– : –
so 11. 2. 2023 15:00 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

U17 dorostenci - volnočas (2006 a 2007)

Panthers Praha BKanonýři Kladno černí
– : –
ne 12. 2. 2023 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno černíFbC Barracudas Slaný
– : –
ne 12. 2. 2023 12:20 @ Přetlaková SH Kladno, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo

WU19 juniorky (2004-2007)

Kanonýři KladnoRudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
– : –
ne 12. 2. 2023 12:45 @ SH ZŠ Campanus, 2. liga juniorek - skupina 2, 1. kolo
Kanonýři KladnoFA Č. Budějovice
– : –
ne 12. 2. 2023 15:15 @ SH ZŠ Campanus, 2. liga juniorek - skupina 2, 1. kolo