Skills day s Michalem Plecitým

Prvních den velikonočních prázdnin, tedy 6. dubna 2023, pořádáme ve sportovní hale BIOS Skills day. Jeho ústřední tváří tentokrát bude Michal Plecitý, hlavní trenér talentované mládeže BU14 pod Českým florbalem, který má přes 10 let trenérských zkušeností z Tatranu Střešovice a Black Angels a je autorem projektu Learn and Play.


A na co se tentokrát zaměříme? Tématem kempu budou speciální techniky střelby, konkrétně naznačování a obstřel obránce. Brankáři se zase budou zabývat správným postavením ke střelci. Věnovat se jim bude golman juniorského a A týmu Kanonýrů Jakub Janoušek. Vše bude probíhat zábavnou formou a hráči se mohou přiučit od úspěšných lidí, na cokoliv se jich zeptat a inspirovat se jejich cestou.

Kdy se akce koná?

6. dubna 2023, od 8:00 do 16:30 ve sportovní hale BIOS.

Pro koho je kemp určen?

Především pro hráče kategorií U11, U13 a U15 (ročníky 2008-2013). Ti nemusí být členové Kanonýrů. Kapacita akce je 30 účastníků.

Cena?

Cena je 950 Kč. Zahrnuje stravovací a pitný režim (svačina, oběd, svačina). V případě odhlášení po 30. březnu si účtujeme 35 % z ceny jako storno poplatek, po 3. dubnu 100 % z ceny jako storno poplatek.


Přihlásit se lze vyplněním formuláře či přes email sekretariat@kanonyrikladno.cz. 

Fotogalerie z velikonočního Skills day.

Fotogalerie z Letního florbalového kempu Kanonýrů.

Fotogalerie z listopadového Skills day s mistry světa. 

Závazná přihláška

Děkujeme za odeslání formuláře.
Formulář nebyl odeslán, zkontrolujte prosím zadané hodnoty a případně to zkuste za chvíli znovu. Děkujeme za pochopení.