Byli neodmyslitelnou součástí Kanonýrů, vždyť tu s florbalem začínali, prosadili se až do áčka a pak s ním zažili vysněný postup do superligy. Všechno jednou končí, a tak Dominik Janda a Jakub Janoušek kvůli pracovnímu a studijnímu vytížení opouštějí nejvyšší florbalové patro, jejich věrný druh Vojtěch Pfaur se minimálně na rok promění z hráče ve vedoucího mužstva. „Chtěl bych moc poděkovat fanouškům, vedení, spoluhráčům, trenérům i všem ostatním lidem v klubu. Moc si toho vážím a beru si z působení velké množství zkušeností, zážitků i vzpomínek, které mi zůstanou navždy,“ vystihuje Dominik Janda pocity všech tří odcházejících opor ve společném rozhovoru.








