KanonýřiÚstí
1:4(0:3,1:0,0:1)
ne 30. 10. 2022 18:00 @ SH BIOS Kladno, 1. liga mužů, 11. kolo

Kanonýři doma nestačili na Ústí 1:4

A-tým Kanonýrů poprvé v sezoně ztratil doma ligové body. V nedělním utkání prohrál s celkem Florbal Ústí 1:4, když hosté o svém vítězství rozhodli třemi góly v první třetině. Následující sobotu nastoupí Kladno proti týmu Butchis.

Hostům výtečně vyšla první třetina, ve které dokázali odskočit na rozdíl tří branek. Nejprve se prosadil Peška, který proti Kladnu nastoupil už v úterý za Českou Lípu a teď o pár dní později za Ústí, kde má domluvené střídavé starty. Následně se střelou mezi Frühbauerovy nohy trefil Trčka, aby třetí gól přidal po bratrské spolupráci Semerád.

Kanonýři snížili ve druhé třetině, kdy napadání třetí řady vyústilo ve ztrátu hostů a Mareš zasouval do prázdné branky. Kladno poté hrálo velmi aktivně, bylo více na míčku, avšak už další gól nedokázalo přidat. Naopak Ústí při kladenské hře bez brankáře dalo na 1:4.

„Zápas rozhodla první třetina, kdy jsme si nechali odskočit soupeře na tři branky a vůbec se nám nepovedl vstup. Neplnili jsme si základní věci, které máme nastavené. To bylo klíčové, co rozhodlo zápas. K tomu se přidalo, že jsme dali jen jednu branku a na skóre 1:0 se ve florbale moc nedá. Na tom budeme muset zapracovat, protože jsme ve dvou duelech vstřelili jen čtyři góly, což je hodně málo,“ řekl kouč Kanonýrů Dušan Přívara.

Branky a asistence: 24. Mareš (Spurný) - 7. Peška (Kawulok), 14. Trčka (Čermák), 18. V. Semerád (D. Semerád), 58. Trčka (Čermák). Rozhodčí: Benačan, Šaroch. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Třetiny: 0:3, 1:0, 0:1. Střely: 22:14. Diváků: 115.

Sestava Kanonýrů: Frühbauer (Janoušek) – Ullmann, Pfaur, Stůj, Veselý, Nový, Šimeček – Chroust, Prudil, Hübner – Bohuslávek, Novák, Janda – Čika, Spurný, Mareš. Trenér: Přívara.