GulliversKanonýři
3:1(1:0,1:0,1:1)
so 9. 3. 2024 17:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), 1. liga mužů, 3. kolo

Kanonýři prohráli a o semifinále musí dál bojovat

Proti pevné brněnské obraně se tentokrát prosadili pouze jednou, naopak soupeř si připsal tři góly, a tak čtvrtfinálová série Kanonýrů s Gullivers si vynutila čtvrtý duel. Ten se uskuteční v neděli opět v Brně a Kladno tak za stavu 2:1 na zápasy má k dispozici další mečbol.

V 8. minutě šli domácí do vedení, když chyby v rozehrávce využil Bouška. Hosté se sice snažili o vyrovnání, na přelomu prvního a druhého dějství hráli přesilovku, jenže Gullivers se dařilo držet blok a výtečně bránit. Naopak v 26. minutě Brno vytěžilo další hrubici v kladenské rozehře a dostalo se do dvougólového vedení, zatímco hosté na gól dál a dál čekali. Ve 43. minutě měli Kanonýři k dispozici další přesilovku, jenže ani tentokrát ji nevyužili, naopak jakmile se domácí vrátili do pěti, zasadili soupeři další ránu.

Gólu se Kanonýři dočkali až během dlouhé power play, když se z dálky prosadil Stůj. Zvrat už ale nepřišel.

Branky a asistence: 8. Bouška (Černoch), 26. Černoch (Matula), 46. Boček (Kadlec) - 57. Stůj (Bohuslávek). Rozhodčí: Both, Černín. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:1. Střely: 17:26. Diváků: 258. Stav série: 2:1.

Sestava Kanonýrů: Ponomarev (Janoušek) – Krbec, Veselý, Šefčík, Svačinka, Tomášek, Stůj – Bohuslávek, Bachmaier, Tad. Chroust – Novák, Pfaur, Janda – Tom. Chroust, Papoušek, Fišer – Prudil, Hübner, Fojtík. Trenér: Přívara.