Související zápasy

Nadějné výkony. Z Brna však vezou junioři jen bod

Junioři Kanonýrů si připsali do tabulky celostátní ligy další bod. O víkendu, kdy odehráli dva zápasy v Brně, nejprve prohráli s Gullivers 4:5 v prodloužení, druhý den pak nestačili 3:7 na místní Buldoky. „V konečném výsledku je jeden bod určitě málo. Jeli jsme do Brna alespoň pro tři,“ řekl kouč juniorů Jan Novák. I tak mu lepšící výkony týmu dodávají optimismus.

Sokol Brno I EmkoCase Gullivers – Kanonýři 5:4p

Jan Novák: „Opět špatná první polovina utkání, která nás stála body. Neměli jsme dostatečný fokus na naši hru a taky to podle toho vypadalo. Od 30. minuty jsme přepnuli, začali jsme vnímat hru a plnit plán. Ve třetí třetině, kde jsme byli jasně lepší, jsme měli odskočit o více než jednu branku. Šance jsme na to měli. Prodloužení už je pak o jedné situaci. My ji nevyužili. Brno o 10 vteřin později ano.“

Branky a asistence: 4. Ostrý (Drga), 9. Ostrý (Boček), 24. Ostrý (Drga), 48. Škvařil (Valeš), 63. Kos (Ostrý) - 30. Nový (Čermák), 41. Matějka (Čermák), 45. Čika (Procházka), 47. Matějka. Rozhodčí: Lukáš a Martin Ležákovi. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Třetiny: 2:0, 1:1, 1:3 - 1:0. Střely: 31:26. Diváků: 69.

Bulldogs Brno – Kanonýři 7:3

Jan Novák: „S výjimkou prvních dvou minut zápasu a první minuty druhé třetiny, kdy jsme inkasovali, to od nás byl výborný výkon. Nebojím se říct že nejlepší v sezoně. Mrzí mě, že po takovém výkonu nerozhodli hráči na hřišti. Výše výsledku už je pak dána naší hrou bez brankáře ve snaze s výsledkem něco udělat. V konečném víkendovém výsledku je jeden bod určitě málo. Jeli jsme do Brna alespoň pro tři. Když to vezmu z druhé stránky, tak nedělní zápas nám ukázal, že to jde. Kvalitní výkon přidala druhá i třetí pětka. Měli jsme velmi dobré individuální výkony našich mladých hráčů. Věřím, že pokud se vyvarujme špatných vstupů do zápasů a udržíme standard naší hry po celý zápas, tak se dostaví i vítězství a body.“

Branky a asistence: 3. Osuský (Morávek), 21. Zukal (Kalousek), 31. Svatoň (Zukal), 57. Holásek (Vaverčák), 57. Vágner (Kalousek), 59. Vidaillac (Rada), 60. Zukal (Kalousek) - 16. Tomášek (Nový), 28. Prudil (Spurný), 36. Čermák (Nový). Rozhodčí: Fucian, Urbánek. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Třetiny: 1:1, 2:2, 4:0. Střely: 28:21. Diváků: 47.