KladnoVítkovice
7:6 sam. náj.(1:2, 2:1, 3:3, 1:0)
ne 20. 3. 2022 15:00 @ SH BIOS Kladno, CE soutěž juniorů, 2. kolo

Nadějný průběh skončil těsnou porážkou. Teď musí junioři odvrátit mečbol

Zatím jim v této sezoně není proti Vítkovicím přáno. Stejně jako v předchozích dvou duelech nad favorizovaným soupeřem vedli, ještě ve 49. minutě to bylo 5:3 pro Kanonýry, ale nakonec první čtvrtfinále junioři ztratili těsně 5:6. Už v neděli je od 15 hodin na programu v hale BIOS odveta. Přijďte mladíky povzbudit, aby si po smolné porážce vynutili třetí rozhodující zápas.

Mladým Kanonýrům se sice nepovedl úvod, v první třetině prohrávali 0:2, pak ale dokázali dvakrát odskočit na 3:2 a 5:3. Domácí, která hnala slušná podpora fanoušků, však v závěru vyrovnali a dvě minuty před koncem dostali výhodu hodně diskutabilní přesilovky, kterou zužitkovali.

"Po dnešní porážce ztrácíme v sérii 0:1, takže se sem budeme muset ve středu vrátit," řekl jednoznačně kouč Kanonýrů Jan Novák, jenž pochopitelně plně věří, že z nedělní odvety vyjdou jeho svěřenci vítězně.

Branky a asistence: 3. Novotný (Fukala), 18. Janek (Slaběňák), 34. Fukala (Kuběna), 49. Kuběna (Fukala), 56. Kuběna (Palčinský), 59. Palčinský (Fukala) - 18. Šolle, 19. Svoboda (Hübner), 27. Prudil (Bachmaier), 36. Bachmaier (Tomášek), 46. Svoboda (Tomášek). Rozhodčí: Křivánek, Staněk. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Třetiny: 2:2, 1:2, 3:1. Střely: 24:10. Diváků: 128. Stav série: 1:0.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (M. Procházka) - Molhanec, Svoboda, Tomášek, Frýba - Šolle, Spurný, Hübner, Prudil, Zíka, Bachmaier, Sochor, Bohuslávek, Burgr, Půček, Š. Procházka.