Kanonýři KladnoPředvýběr.cz Florbal MB
3:6
čt 17. 8. 2023 19:00 @ SH BIOS Kladno, Pohár Českého florbalu, 1. kolo

Solidní výkon proti favoritovi. Na úvod poháru porážka s Boleslaví

Drželi se, víc něž dvě třetiny trápili favorita, nakonec ale nestačili. Kanonýři vstoupili do Poháru Českého florbalu porážkou 3:6 proti Mladé Boleslavi, tedy jednomu z nejlepších tuzemských klubů. Příští týden je čeká druhé pohárové vystoupení, tentokrát se představí v Ústí nad Labem.

Hosté se dostali do vedení v sedmé minutě, když Sládek po rychlém přenesení hry trefil otevřenou kanonýrskou branku. Jenže nějaká další boleslavská kanonáda se v dalších desítkách minut nekonala, například v 34. minutě Janoušek vyčapal Delongovo trestné střílení. O tři minuty později dokonce Kanonýři zásluhou Fojtíka vyrovnali, ovšem za dalších 25 vteřin vrátil Mladoboleslavským vedení Bína. Na začátku třetí třetiny hosté poprvé odskočili o dvě branky, Fojtík svou druhou trefou snížil. Drama se ale nekonalo, protože favorité třemi góly v řadě rozhodli o svém vítězství.

Branky a asistence: 37. Fojtík (Stůj), 48. Fojtík (Tomášek), 55. Novák - 7. Sládek (Besta), 37. Bína (Zakanov), 45. Gašparík (Vařecha), 50. Bína (Gašpařík), 51. Gruber, 51. Vařecha (Gašpařík). Rozhodčí: Beránek, Přibyl. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Třetiny: 0:1, 1:1, 2:4. Střely: 19:31. Diváků: 187.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (Horáček) - Svačinka, Kuchynka, Tomášek, Veselý - Fojtík, Chroust Tom., Chroust Tad. - Novák, Pfaur, Janda - Spurný, Stůj, Hübner. Trenér: Přívara.