StřešoviceKladno
4:3(0:1, 2:0, 2:2)
út 8. 2. 2022 20:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, CE soutěž juniorů, 18. kolo

Těsná prohra juniorů se silným Tatranem

Soupeře přestříleli, v závěru mocně dotahovali a sahali po remíze, nakonec ale junioři Kanonýrů prohráli s Tatranem Střešovice, druhým celkem celostátní soutěže, 3:4. V úterní dohrávce tentokrát vypomáhal i Matyáš Bachmaier a Jakub Bohuslávek, stálé opory A-týmu.

Trenér Jan Novák a jeho hodnocení: „Byl to od nás výborný koncentrovaný výkon do defenzívy s výjimkou vstupu do třetí třetiny. Po celý zápas jsme vyrobili čtyři hrubky v rozehrávce, ze kterých nás soupeř potrestal. Pořád se ale točíme kolem jedné věci, která dělá rozdíl mezi námi a zbytkem soutěže, a tou je proměňování gólových příležitostí. Nejsme v koncovce klidní a soustředění. Jsme laxní nebo situace zbytečně přehráváme. Z tolika šancí, které si dokážeme v zápasech připravit, musíme vytěžit mnohem víc. Musíme prostě k těm dobrým výkonům přidat i vstřelené branky. Do té doby nemůžeme pomýšlet na to, že zápasy budeme zvládat vítězně.“

Branky a asistence: 23. Pluhař (Hozman), 33. Švarc, 42. Čelakovský (Malhocký), 44. Vavroušek - 20. Bachmaier, 49. Prudil (Bachmaier), 53. Bachmaier (Šolle). Rozhodčí: Benačan, Šaroch. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:2. Třetiny: 0:1, 2:0, 2:2. Střely: 16:21. Diváků: 57.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (Ostrák) - Molhanec, Frýba, Svoboda, Horák, Hartman - Bohuslávek, Bachmaier, Šolle - Spurný, Hübner, Mach - Svoboda, Prudil, Burgr - Procházka.