Související zápas

KanonýřiAligators
5:3(1:0,3:1,1:2)
so 21. 1. 2023 18:30 @ SH BIOS Kladno, 1. liga mužů, 22. kolo
1860_20230120_133815.jpg

V sobotu doma proti poslednímu

V novém roce si zatím připsali pět bodů ze šesti možných a jejich výkon má vzestupnou tendenci. Teď je před hráči A-týmu Kanonýrů další ligový mač, tentokrát v hale BIOS hostí Aligators Klobouky, poslední celek tabulky. Zápas má v sobotu lehce netradiční začátek v 18.30.

Pohled na tabulku hovoří jasně. Aligátoři jsou přikováni ke dnu, když ztrácejí sedm bodů na předposlední Znojmo a i devátí Kanonýři posbírali doposud skoro dvakrát tolik bodů co nováček z Klobouků. Nicméně výsledek z podzimního vzájemného měření, který Kanonýři prohráli 3:4, je dostatečným varováním. „Proti nám ukázali svou vnitřní sílu a že dokáží bojovat o každý metr na hřišti. Mají sílu, a pokud je soupeř v jakékoliv situaci podcení, dodá jim to sebevědomí i energii a jsou pak schopni porazit kohokoliv. Nečeká nás rozhodně nic jednoduchého,“ míní kouč Dušan Přívara.

Ten už bude mít znovu k dispozici brankáře Ivana Ponomareva, který chyběl v posledním duelu proti Sokolu Brno. „Věřím, že jsme na utkání dobře připraveni a že to doma zvládneme za tři body. A že navážeme na stoupající herní tendenci. Byť to v Brně nebylo ideální, tak vůlí a chtíčem jsme tam urvali dva body. Doufám, že ta vůle a chtíč zůstane a my se o výsledek budeme rvát do posledních vteřin zápasu,“ přeje si Přívara.