LetkaKanonýři
5:6 po prodl.(2:0,2:1,1:4)
čt 17. 11. 2022 16:00 @ TJ Slavia Malé Hoštice, 1. liga mužů, 14. kolo

Vyrovnání last minute, gól v prodloužení a Kanonýři mají body

Ještě v polovině třetí třetiny prohrávali o gól, nakonec ale florbalisté A-týmu Kanonýrů vezou z Malých Hoštic dva body. Domácí Letku i díky vyrovnávacímu gólu Tomáše Chrousta porazili 6:5 v prodloužení. Už v neděli je doma čeká duel proti Startu98 (18.00).

Lépe do utkání vstoupili domácí, kteří se díky Hanzlíkovi a Sedláčkovi ujali v první třetině vedení 2:0. V druhém dějství začali Kanonýři aktivně a v polovině utkání snížili na 1:2, jenže hned v následujícím střídání dostali ránu. Sedláček po rychlé akci znovu zvýšil na rozdíl dvou gólu a čtvrtou branku domácích přidal ještě do přestávky Hubl.

Ve 44. minutě hosté využili přesilovku, nicméně Letka také v početní výhodě kontrolovala. Avšak pak nastal obrat. Ostrou ranou nejprve snížil Veselý na 3:5. Vzápětí se Bohuslávek zmocnil míčku a dostal Kanonýry na dostřel jedné branky. I přes závěrečný tlak se Kladnu dlouho nedařilo přiblížit se vyrovnání, přesto si nakonec pouhé tři vteřiny před koncem Chroust výtečně naběhl na pobídku Stůje a poslal zápas do prodloužení.

V něm se nakonec prosadil Novák a Kanonýři se tak domů vrací se dvěma důležitými body.

„Věděli jsme, co soupeř bude hrát. První dvě třetiny jsme nebyli efektivní a neplnili jsme naše pokyny. Změnilo se to až ve třetí třetině, kterou jsme jasně ovládli a dominovali,“ řekl asistent kouče Milan Tuláček.

Branky a asistence: 4. Hanzlík (Šrámek), 15. Sedláček (Hubl), 31. Sedláček (Filip), 36. Hubl (Sedláček), 49. Blana (Čech) - 30. Novák (Veselý), 44. Veselý (Bohuslávek), 49. Veselý (Bohuslávek), 51. Bohuslávek, 60. Chroust (Stůj), 64. Novák (Stůj). Rozhodčí: Sýkora, Tkáč. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Třetiny: 2:0, 2:1, 1:4 - 0:1. Střely: 18:23. Diváků: 62.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (Frühbauer) – Stůj, Veselý, Šefčík, Svačinka, Prudil, Nový – Chroust, Janda, Šimeček – Bohuslávek, Novák, Pfaur – Čika, Spurný, Mareš – Matějka. Trenér: Přívara.