ÚstíKanonýři
11:2(3:0,4:1,4:1)
ne 19. 3. 2023 18:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, 1. liga mužů, 2. kolo

Vysoká prohra. Kanonýři se doma pokusí o srovnání

V play off se počítají jen výhry a porážky, zatímco skóre je každému fuk. A-tým Kanonýrů prohrál v Ústí nad Labem i druhé semifinále, tentokrát jednoznačně 2:11 a bude tak příští sobotu doma odvracet vyřazení.

Kanonýrům se nepovedl vstup do utkání, a tak už v druhé minutě prohrávali 0:1, když volný Esterka pálil po rozehrávce z rohu. Za další tři minuty přidal Pšenička po špatné rozehrávce Kanonýrů druhý gól a díky rychlému přechodu šli ve 13. minutě domácí už do třígólového vedení.

V polovině utkání znovu díky rychlému kontru zvyšoval Fuchsig na 4:0. Vzápětí sice snížil Janda, jemuž nabil Bohuslávek, ale ještě do konce druhé třetiny odskočilo Ústí na 7:1.

Bylo rozhodnuto.

Je nutné zapomenout a v domácím prostředí se pokusit vrátit sérii ještě k pátému utkání na sever Čech.

„My nejsme nechytili začátek utkání a za stavu 0:3 jsme byli zlomení. I ta psychická síla a odolnost je potřeba potrénovat. A když není psychická síla, tak odchází i ta fyzická. Byly pasáže, kdy jsme byli fyzicky vyrovnaní, ale jinak nás dnes Ústí přejelo svým nástupem, touhou po vítězství i produktivitou. My budeme muset doma zlepšit obrannou hru, ale změníme hodně věcí, abychom sérii ještě vrátili zpátky do Ústí, tedy doma dvakrát vyhráli,“ řekl kouč Kanonýrů Dušan Přívara.

Branky a asistence: 2. Esterka (Trčka), 5. Pšenička, 13. Peška (Semerád), 29. Fuschsig (Semerád), 37. Semerád (Pšenička), 38. Pšenička (Semerád), 39. Pšenička (Fuchsig), 41. Esterka (Trčka), 43. Secký, 46. Trčka - 32. Janda (Bohuslávek), 52. Novák. Rozhodčí: Monzer, Procházka. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Třetiny: 3:0, 4:1, 4:1. Střely: 21:19. Diváků: 412. Stav série: 2:0.

Sestava Kanonýrů: Ponomarev (41. Frühbauer, 55. Janoušek) – Stůj, Veselý, Höffer, Šefčík, Matějka, Pfaur – Janda, Prudil, Bohuslávek – Novák, Ullmann, Chroust – Hübner, Louvar, Burian. Trenér: Přívara.