TroopersKanonýři
7:6(4:1,2:4,1:1)
ne 11. 12. 2022 18:00 @ SH Tuřany, 1. liga mužů, 18. kolo

Zase prohra o gól. Kanonýři nestačili na Troopers

Je tu další porážka o jediný gól, už sedmá v této ligové sezoně. A-tým Kanonýrů totiž především po zpackané první třetině prohrál v brněnských Tuřanech s místním celkem Troopers 6:7 a soupeř se na něj bodově dotáhl. Poslední zápas letošního roku odehraje Kladno v sobotu 17. prosince doma proti Českým Budějovicím.

Častokrát si opakují, že musí do utkání dobře vstoupit a především si pohlídat začátek. Jenže už ve 2. minutě prohrávali Kanonýři v Brně 0:1, když Večeřa vystihl kladenskou rozehrávku, a o deset minut později už to dokonce bylo 3:0 pro domácí. Následně sice snížil Bohuslávek, jenže za dalších 45 vteřin vrátil třígólové vedení Troopers Daler.

Těžko říct, co se o přestávce dělo v kladenské šatně, nicméně nastoupilo mnohem aktivnější družstvo, které čtyřmi góly v řadě skóre utkání otočilo. Bohužel však své vedení nedokázalo navýšit, ba co hůř udrželo ho jen necelé dvě minuty, kdy se opět prosadil Daler. Ve 36. minutě se znovu do vedení dostali domácí.

Kanonýři vyrovnali na počátku třetí části, leč v 55. minutě zkompletoval Daler svůj hattrick a hosté už v oslabené sestavě nezvládli gólově odpovědět.

„Z diváckého pohledu to byl fajn zápas, protože padlo hodně branek. Z trenérského hlediska poněkud šílené, protože hra byla divoká. V šesti jsme pak v závěru měli šance, mohli jsme to tam dosoukat do brány. Soupeř byl houževnatější, nám chybělo trošku toho štěstíčka,“ řekl kouč Dušan Přívara.

Branky a asistence: 2. Večeřa, 8. Knotek (Budík), 12. Voltner (Daler), 14. Daler (Voltner), 34. Daler (Kadlec), 36. Budík (Peška), 55. Daler (Kadlec) - 14. Bohuslávek (Stůj), 22. Šimeček (Veselý), 29. Novák (Pfaur), 32. Janda, 32. Bohuslávek (Prudil). 43. Šefčík (Chroust). Rozhodčí: Benačan, Šaroch. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Třetiny: 4:1, 2:4, 1:1. Střely: 32:24. Diváků: 62.

Sestava Kanonýrů: Frühbauer (Janoušek) – Pfaur, Stůj, Veselý, Šefčík – Prudil, Novák, Bohuslávek – Šimeček, Chroust, Janda – Spurný, Mareš. Trenér: Přívara.