Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 81 až 90 z celkem 625 článků.

Souboj s lídrem i nemocí

A-tým Kanonýrů po dvou prohrách touží zase rozjet vítěznou šňůru. Jenže v sobotu ho od 18 hodin v domácím prostředí nic lehkého, do BIOSky totiž dorazí lídr 1. ligy, brněnští Bulldogs. Kladno navíc má potíže s kádrem, protože hned osm hráčů onemocnělo.

KANONÝŘI V AKCI: Jak si o víkendu vedly mládežnické týmy?

Ač na Česko udeřila zima a sněhová kalamita, tak kanonýrské týmy to nezastavilo a odehrály o víkendu řadu utkání. Přinášíme tradiční výsledkový souhrn, který doplňují komentáře trenérek a trenérů.

Mikulášský zápas pro hosty z Brna

Kouč Přívara varoval před nebezpečnými brejky, jenže přesně díky nim si brněnský Hattrick veze z kladenské BIOSky mikulášskou nadílku v podobě výhry 5:3. Kanonýři tak z těžkého víkendu vytěžili jen bod, už příští sobotu hostí doma brněnské Buldoky.

Kousek od výhry, nakonec Kanonýři vezou ze Znojma bod

Byli 28 vteřin od zisku tří bodů, tyč v prodloužení je připravila alespoň o dva, a tak se nakonec Kanonýři ze zasněžené pouti do Znojma vrací s bodem za porážku 5:6 v prodloužení. Matyáš Bachmaier si připsal čtyři asistence. Už v neděli doma Kanonýři přivítají brněnský Hattrick, který dnes nestačil 8:9 na vedoucí Hattrick.

Utkání, která nastaví zrcadlo. Kanonýři chtějí odčinit prohry ze září

A-tým Kanonýrů čekají o víkendu hned dva zápasy. Nejprve v pátek od 20.00 hraje ve Znojmě, v neděli pak v BIOSce přivítá brněnský Hattrick. S oběma soupeři na konci září Kladno prohrálo, takže jim má co vracet. „Nastaví nám to zrcadlo, jak jsme od té doby posunuli naši hru,“ říká kouč Dušan Přívara.

100. gól v lize a další důležité vítězství!

Matyáš Bachmaier vstřelil 100. gól Kanonýrů v sezoně, Tadeáš Chroust si zase připsal čtyři kanadské body. To nejdůležitější ale zní, že A-tým zvládl zápas proti Startu98 a po vítězství 7:4 má na kontě šestou ligovou výhru v řadě a posunul se na třetí místo v tabulce.

V sobotu proti poslednímu. I tak Přívara čeká šichtu

Bude to sice souboj proti aktuálně poslednímu týmu prvoligové tabulky, jenže i kouč Přívara očekává, že v sobotu proti Startu může být nepříjemná šichta. „Dokáží potrápit i silné soupeře,“ říká trenér před sobotním zápasem, který v BIOSce tradičně startuje od 18.00. Vstupenky si můžete se slevou koupit v online předprodeji a vyhnout se tak případnému čekání v hale.