Program zápasů

Programu všech družstev ve zvoleném období

4. 3. 2024 - 10. 3. 2024
10. týden

Muži A

Sokol Brno I EMKOCase GulliversKanonýři Kladno
3:1
so 9. 3. 2024 17:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), 1. liga mužů, 3. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversKanonýři Kladno
3:7
ne 10. 3. 2024 17:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), 1. liga mužů, 4. kolo

U19 junioři (2005 a 2006)

Kanonýři KladnoAkademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
4:5po prodl.
út 5. 3. 2024 18:00 @ SH BIOS Kladno, CE soutěž juniorů, 3. kolo

U13 mladší žáci (2011 a 2012)

Předvýběr.CZ Florbal MB BlackKanonýři Kladno modří
0:4
ne 10. 3. 2024 9:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílíViking TJ Kobylisy
0:2
ne 10. 3. 2024 9:40 @ SH Dobříš, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílíTJ Sokol Dobříš
3:2
ne 10. 3. 2024 11:00 @ SH Dobříš, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
1:1
ne 10. 3. 2024 11:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
FAT PIPE Start98 KunraticeKanonýři Kladno bílí
0:7
ne 10. 3. 2024 12:20 @ SH Dobříš, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
T.B.C. Králův DvůrKanonýři Kladno modří
0:19
ne 10. 3. 2024 13:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Sokol RudnáKanonýři Kladno bílí
1:5
ne 10. 3. 2024 14:20 @ SH Dobříš, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modříNaturevia Tatran Střešovice
4:4
ne 10. 3. 2024 15:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo

U13 mladší žáci - volnočas (2011 a 2012)

Kanonýři Kladno černíOrka Čelákovice white
0:4
so 9. 3. 2024 10:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Florbal NeratoviceKanonýři Kladno černí
5:1
so 9. 3. 2024 11:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
FAT PIPE Traverza MukařovKanonýři Kladno černí
8:0
so 9. 3. 2024 13:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno černíFbC Red Dragons Hořovice Arrax
5:5
so 9. 3. 2024 14:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo

WU15 starší žákyně (2009-2012)

SK Dvojka Praha DKanonýři Kladno
11:0
so 9. 3. 2024 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žákyň - skupina 3, 10. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKKanonýři Kladno
9:2
so 9. 3. 2024 11:45 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žákyň - skupina 3, 10. kolo
FBC Kutná HoraKanonýři Kladno
2:6
so 9. 3. 2024 13:40 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žákyň - skupina 3, 10. kolo