4 : 3po prodl.
0:3, 1:0, 2:0, 1:0

Články k utkání

ČTVRTFINÁLE. Junioři udolali Panthers i podruhé a slaví postup mezi osm nejlepších

Po první třetině prohrávali už 0:3, i tak nepříznivě vyvíjející zápas dokázali dotáhnout do prodloužení a v něm v 69. minutě rozhodnout. Po výhře 4:3 nad pražskými Panthers a po druhém získaném bodu postupují junioři Kanonýrů do čtvrtfinále play celostátní ligy, tedy mezi osm nejlepších týmů republiky. V dalším kole je čekají Vítkovice, které vyhrály základní část. Série se rozjede už příští víkend.

Junioři jdou v osmifinále na Panthers. Vybojují postup mezi nejlepších osm?

Více než hodinu čekali při středečním výběru soupeřů na to, kdo se v osmifinále celostátní ligy stane jejich protivníkem. Nakonec si je nikdo ze sedmi klubů, které měly právo volby, nevybral, a tak na juniory Kanonýrů zbyli Panthers Praha, osmý celek po základní části. Sérii, která určí čtvrtfinalistu, rozehrají už teď o víkendu - v sobotu nejdřív v nedaleké Rudné (12.30), o den později se hraje odveta v hale BIOS (17.00).