Některým mládežnickým týmům končila ligová sezona, jiné prvomájový víkend využily k účasti na prestižním turnaji Prague Floorball Cup. A Kanonýři na něm byli rozhodně vidět!

V sobotu večer se v Litvínově uskuteční druhý souboj této sezony mezi Kanonýry a domácím SK Bivoj. Kladenští florbalisté se budou snažit odčinit vysokou domácí porážku 5:10 z listopadu loňského roku.
Kanonýři mají svému soupeři co oplácet. Domácí prohra 5:10 je pro ambiciózní kladenský celek opravdu tvrdým direktem, který budou chtít svému severočeskému soupeři vrátit. Florbalisté Kladna jsou s blížícím se play-off v plné síle. Do sestavy se zapracovala posila Miroslav Mayer a vrátil se hrající trenér Ondřej Riebauer.
Střelec první branky z domácího utkání s Litvínovem David Štechmüller vnímá sobotní zápas jako přímý souboj o účast v play-off: „Máme před sebou těžký závěr sezony, následující dva zápasy s Litvínovem a Chomutovem budou náročné. Oba týmy se chtějí dostat do play-off a vyšoupnout nás z TOP 8. Proto bude důležité do posledních zápasů dat úplně všechno. Litvínovu máme za poslední zápas co vracet, dvě třetiny jsme dominovali a v té poslední jsme naprosto vyhořeli. To se už nesmí stát a my se musíme koncentrovat od prvního do posledního střídání. Možná by v tomto zápase mohl nastoupit Lipi, ten už proti Litvínovu něco odehrál,“ směje se.
Začátek zápasu je naplánován na sobotu 10. února od 19.30 hod. ve sportovní hale SPORTaS u Koldomu Litvínov.
Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje!