U15 starší žáci (2008 a 2009)Zápasy

září 2022

Kanonýři Kladno bílíFBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
4:1
ne 18. 9. 2022 10:20 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
4:2
ne 18. 9. 2022 10:40 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤKanonýři Kladno bílí
0:5
ne 18. 9. 2022 11:40 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE Start98Kanonýři Kladno modří
3:9
ne 18. 9. 2022 12:20 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
FbC Red Dragons Hořovice ArraxKanonýři Kladno bílí
0:4
ne 18. 9. 2022 13:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříFbŠ Bohemians DDM Praha 7
0:3
ne 18. 9. 2022 14:00 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílíKralupy Wolves
2:2
ne 18. 9. 2022 14:20 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo

říjen 2022

FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníKanonýři Kladno bílí
3:2
so 1. 10. 2022 9:50 @ Exe Sport Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
8:0
so 1. 10. 2022 11:30 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíFAT PIPE Traverza
5:4
so 1. 10. 2022 13:10 @ Exe Sport Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Wizards DDM SO Praha 10Kanonýři Kladno modří
1:3
so 1. 10. 2022 13:10 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB BlackKanonýři Kladno modří
8:2
so 1. 10. 2022 14:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno bílí
2:3
so 1. 10. 2022 14:50 @ Exe Sport Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíKralupy Wolves
1:3
so 15. 10. 2022 9:50 @ Bublina Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Floorball Club FALCON blackKanonýři Kladno bílí
1:9
so 15. 10. 2022 11:30 @ Bublina Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modříWizards DDM SO Praha 10
2:4
so 15. 10. 2022 11:30 @ Arena Barrandov, Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
FAT PIPE Start98Kanonýři Kladno modří
5:5
so 15. 10. 2022 13:10 @ Arena Barrandov, Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno bílí
0:6
so 15. 10. 2022 14:50 @ Bublina Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
BLACK ANGELS AKanonýři Kladno modří
1:3
so 15. 10. 2022 14:50 @ Arena Barrandov, Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo

listopad 2022

Kanonýři Kladno bílíOLYMP FLORBAL Herkules
8:3
ne 6. 11. 2022 9:00 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modříOLYMP FLORBAL Zeus
1:4
ne 6. 11. 2022 9:50 @ SH VŠE, Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBC Kutná HoraKanonýři Kladno bílí
2:4
ne 6. 11. 2022 10:40 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
2:3
ne 6. 11. 2022 11:30 @ SH VŠE, Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíKralupy Wolves
8:1
ne 6. 11. 2022 14:00 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELS AKanonýři Kladno modří
3:4
ne 6. 11. 2022 14:50 @ SH VŠE, Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíFloorball Club FALCON black
7:1
ne 27. 11. 2022 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Florbal JeseniceKanonýři Kladno bílí
1:6
ne 27. 11. 2022 11:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS A
3:0
ne 27. 11. 2022 11:30 @ SH ZŠ Kunratice, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílíFBK Fat Pipe Vosy Praha
6:0
ne 27. 11. 2022 13:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
FBC Draci ŘíčanyKanonýři Kladno modří
0:2
ne 27. 11. 2022 13:10 @ SH ZŠ Kunratice, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Kanonýři Kladno modří
3:0
ne 27. 11. 2022 14:00 @ SH ZŠ Kunratice, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Orka ČelákoviceKanonýři Kladno bílí
1:2
ne 27. 11. 2022 15:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2022

ACEMA Sparta Praha BLUEKanonýři Kladno modří
7:2
ne 11. 12. 2022 9:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
FBC Kutná HoraKanonýři Kladno bílí
1:4
ne 11. 12. 2022 9:50 @ SH ZŠ Campanus, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříH TEST Tatran Střešovice
1:12
ne 11. 12. 2022 12:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílíT.B.C. Králův Dvůr
3:1
ne 11. 12. 2022 13:10 @ SH ZŠ Campanus, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyKanonýři Kladno bílí
4:2
ne 11. 12. 2022 14:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyKanonýři Kladno bílí
4:2
ne 11. 12. 2022 14:50 @ SH ZŠ Campanus, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříWizards DDM SO Praha 10
8:2
ne 11. 12. 2022 15:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo

leden 2023

FBC Pitbulls Kolín: PitbulláciKanonýři Kladno bílí
0:5kontumačně
ne 8. 1. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříFBC Draci Říčany
0:0kontumačně
ne 8. 1. 2023 10:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
OLYMP FLORBAL HerkulesKanonýři Kladno bílí
3:6
ne 8. 1. 2023 11:45 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
5:0kontumačně
ne 8. 1. 2023 12:20 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Orka ČelákoviceKanonýři Kladno bílí
3:2
ne 8. 1. 2023 13:40 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříWizards DDM SO Praha 10
0:0kontumačně
ne 8. 1. 2023 15:40 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Kanonýři Kladno modří
4:2
so 21. 1. 2023 9:50 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno bílíFAT PIPE Start98
5:5
so 21. 1. 2023 11:30 @ SH Králův Dvůr, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
T.B.C. Králův DvůrKanonýři Kladno bílí
1:10
so 21. 1. 2023 13:10 @ SH Králův Dvůr, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modříPrague Tigers
5:1
so 21. 1. 2023 13:10 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno bílí
2:4
so 21. 1. 2023 14:00 @ SH Králův Dvůr, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno modří
3:2
so 21. 1. 2023 14:50 @ SH BIOS Kladno, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo

únor 2023

Kanonýři Kladno modříDDM Horní Počernice Orka
– : –
so 18. 2. 2023 9:50 @ Bublina Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Wizards DDM SO Praha 10Kanonýři Kladno bílí
– : –
so 18. 2. 2023 9:50 @ SH ZŠ Průhonice, Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno modří
– : –
so 18. 2. 2023 11:30 @ Bublina Arena, Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílíPrague Tigers
– : –
so 18. 2. 2023 13:10 @ SH ZŠ Průhonice, Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo