U13 mladší žáci (2010 a 2011)Zápasy

září 2022

FbC Red Dragons HořoviceKanonýři Kladno bílí
1:9
ne 25. 9. 2022 9:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
FBC Draci bílíKanonýři Kladno modří
1:6
ne 25. 9. 2022 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Tatran StřešoviceKanonýři Kladno modří
4:5
ne 25. 9. 2022 10:20 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
SK Dvojka PrahaKanonýři Kladno bílí
3:2
ne 25. 9. 2022 11:45 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2010
3:4
ne 25. 9. 2022 12:20 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Florbal JeseniceKanonýři Kladno bílí
1:2
ne 25. 9. 2022 13:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2011
7:2
ne 25. 9. 2022 13:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo

říjen 2022

Kanonýři Kladno modříFBC Draci bílí
3:1
ne 23. 10. 2022 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤKanonýři Kladno bílí
3:3
ne 23. 10. 2022 9:50 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FbC Red Dragons HořoviceKanonýři Kladno bílí
2:6
ne 23. 10. 2022 10:55 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS 2011Kanonýři Kladno modří
3:5
ne 23. 10. 2022 11:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modříPrague Tigers
6:1
ne 23. 10. 2022 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíFlorbal Jesenice
1:5
ne 23. 10. 2022 13:40 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady žKanonýři Kladno modří
2:0
ne 23. 10. 2022 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

listopad 2022

FBC Draci bílíKanonýři Kladno modří
3:6
so 12. 11. 2022 9:00 @ MSH Říčany, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovKanonýři Kladno bílí
2:5
so 12. 11. 2022 9:50 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníKanonýři Kladno modří
0:4
so 12. 11. 2022 10:20 @ MSH Říčany, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
FbC Red Dragons HořoviceKanonýři Kladno bílí
0:9
so 12. 11. 2022 10:55 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2011
2:2
so 12. 11. 2022 12:20 @ MSH Říčany, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílíSK Dvojka Praha
3:5
so 12. 11. 2022 13:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modříTatran Střešovice
2:1
so 12. 11. 2022 13:40 @ MSH Říčany, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo

prosinec 2022

Panthers Praha BLACKKanonýři Kladno modří
3:2
ne 4. 12. 2022 9:40 @ SH ZŠ Průhonice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíFAT PIPE Traverza Chodov
5:3
ne 4. 12. 2022 9:50 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modříTJ Sokol Královské Vinohrady ž
2:1
ne 4. 12. 2022 11:40 @ SH ZŠ Průhonice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíFlorbal Jesenice
2:2
ne 4. 12. 2022 11:45 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíFbC Red Dragons Hořovice
8:2
ne 4. 12. 2022 12:50 @ SH ZŠ Zdiměřice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
6:1
ne 4. 12. 2022 13:40 @ SH ZŠ Průhonice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modříWizards DDM SO Praha 10
6:3
ne 4. 12. 2022 15:00 @ SH ZŠ Průhonice, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha BLACKKanonýři Kladno modří
1:5
so 17. 12. 2022 9:00 @ TJ Radlice, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílíFBC STŘELCI UNHOŠŤ
9:0
so 17. 12. 2022 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
5:3
so 17. 12. 2022 10:20 @ TJ Radlice, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílíFlorbal Jesenice
2:2
so 17. 12. 2022 10:55 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modříWizards DDM SO Praha 10
7:0
so 17. 12. 2022 12:20 @ TJ Radlice, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno bílí
0:0kontumačně
so 17. 12. 2022 12:50 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2010
3:6
so 17. 12. 2022 13:40 @ TJ Radlice, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo

leden 2023

BLACK ANGELS 2010Kanonýři Kladno modří
4:3
so 14. 1. 2023 9:00 @ SH Čakovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
FBK Fat Pipe Vosy PrahaKanonýři Kladno bílí
2:2
so 14. 1. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
5:2
so 14. 1. 2023 10:20 @ SH Čakovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Orka ČelákoviceKanonýři Kladno bílí
4:1
so 14. 1. 2023 11:45 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříPanthers Praha BLACK
4:3
so 14. 1. 2023 12:20 @ SH Čakovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříFBC Draci bílí
6:2
so 14. 1. 2023 13:40 @ SH Čakovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MBKanonýři Kladno bílí
4:4
so 14. 1. 2023 13:40 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
0:1
so 28. 1. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíKralupy Wolves
8:2
so 28. 1. 2023 9:50 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha BLACKKanonýři Kladno modří
0:2
so 28. 1. 2023 11:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíFBC STŘELCI UNHOŠŤ
1:9
so 28. 1. 2023 11:45 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíFbC Red Dragons Hořovice
8:2
so 28. 1. 2023 12:50 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2010
4:4
so 28. 1. 2023 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno modří
2:9
so 28. 1. 2023 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo

únor 2023

Kanonýři Kladno bílíFbC Red Dragons Hořovice
– : –
so 25. 2. 2023 @ SH Hořovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kralupy WolvesKanonýři Kladno bílí
– : –
so 25. 2. 2023 @ SH Hořovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno bílí
– : –
so 25. 2. 2023 @ SH Hořovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
T.B.C. Králův DvůrKanonýři Kladno modří
– : –
so 25. 2. 2023 @ SH ZŠ Rudná, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
– : –
so 25. 2. 2023 @ SH ZŠ Rudná, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modříPanthers Praha BLACK
– : –
so 25. 2. 2023 @ SH ZŠ Rudná, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modříFAT PIPE FLORBAL CHODOV
– : –
so 25. 2. 2023 @ SH ZŠ Rudná, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo