U11 elévové (2012 a 2013)Zápasy

říjen 2022

Wizards DDM SO Praha 10 blackKanonýři Kladno černí
4:12
ne 2. 10. 2022 9:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno černí
4:5
ne 2. 10. 2022 10:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílíSPORT EDEN BEROUN
11:2
ne 2. 10. 2022 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 orangeKanonýři Kladno modří
5:9
ne 2. 10. 2022 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC STŘELCI UNHOŠŤ
6:4
ne 2. 10. 2022 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
14:0
ne 2. 10. 2022 13:20 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černíFAT PIPE Start98
2:9
ne 2. 10. 2022 13:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno bílí
12:5
ne 2. 10. 2022 14:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříFBC Draci bílí
2:5
ne 2. 10. 2022 15:20 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílíPanthers Praha BLACK
9:18
ne 2. 10. 2022 16:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříSummerCamps Tatran Střešovice
9:2
ne 2. 10. 2022 16:40 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Prague Tigers WhiteKanonýři Kladno bílí
10:5
ne 2. 10. 2022 18:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 blackKanonýři Kladno černí
12:3
so 15. 10. 2022 9:00 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modříSK Alien Nation Černošice
11:3
so 15. 10. 2022 9:40 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíOLYMP FLORBAL Zeus
3:16
so 15. 10. 2022 10:20 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kralupy WolvesKanonýři Kladno černí
5:2
so 15. 10. 2022 10:20 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modříSummerCamps Tatran Střešovice
3:9
so 15. 10. 2022 11:00 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonKanonýři Kladno bílí
5:3
so 15. 10. 2022 11:40 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Draci bílíKanonýři Kladno modří
4:5
so 15. 10. 2022 12:20 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC STŘELCI UNHOŠŤ
3:7
so 15. 10. 2022 12:20 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS 2012 WHITEKanonýři Kladno bílí
7:1
so 15. 10. 2022 13:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíPanthers Praha WHITE
3:10
so 15. 10. 2022 13:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíT.B.C. Králův Dvůr
4:3
so 15. 10. 2022 14:20 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
7:0
so 15. 10. 2022 14:20 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2022

OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno bílí
9:4
ne 6. 11. 2022 9:00 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 orangeKanonýři Kladno modří
2:8
ne 6. 11. 2022 9:00 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SPORT EDEN BEROUNKanonýři Kladno bílí
2:2
ne 6. 11. 2022 10:20 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíWizards DDM SO Praha 10 black
1:3
ne 6. 11. 2022 10:20 @ SH Gymnázium Sedlčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
6:3
ne 6. 11. 2022 10:20 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno černí
11:2
ne 6. 11. 2022 11:40 @ SH Gymnázium Sedlčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílíFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
6:3
ne 6. 11. 2022 12:20 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modříFBC Draci bílí
8:9
ne 6. 11. 2022 12:20 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Žraloci PříbramKanonýři Kladno černí
11:5
ne 6. 11. 2022 13:00 @ SH Gymnázium Sedlčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílíTJ Sokol Dobříš
3:7
ne 6. 11. 2022 13:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha BLUE
17:3
ne 6. 11. 2022 13:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíDDM Horní Počernice Orka
2:13
ne 6. 11. 2022 14:20 @ SH Gymnázium Sedlčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílíBLACK ANGELS 2012 WHITE
2:5
so 19. 11. 2022 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC Rakovník
4:3
so 19. 11. 2022 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
5:3
so 19. 11. 2022 9:00 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC Draci bílíKanonýři Kladno modří
0:9
so 19. 11. 2022 10:20 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha BLACKKanonýři Kladno bílí
10:9
so 19. 11. 2022 11:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤKanonýři Kladno černí
2:3
so 19. 11. 2022 11:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modříSK Alien Nation Černošice
6:3
so 19. 11. 2022 12:20 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíWizards DDM SO Praha 10 orange
1:10
so 19. 11. 2022 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíFbC Red Dragons Hořovice
2:12
so 19. 11. 2022 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modříSummerCamps Tatran Střešovice
4:16
so 19. 11. 2022 13:40 @ Arena Barrandov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno bílí
9:4
so 19. 11. 2022 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno černí
7:2
so 19. 11. 2022 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2022

DDM Horní Počernice OrkaKanonýři Kladno černí
16:2
ne 11. 12. 2022 9:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modříOLYMP FLORBAL Zeus
5:4
ne 11. 12. 2022 9:10 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílíPanthers Praha BLACK
1:4
ne 11. 12. 2022 10:20 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OC Šestka Tatran StřešoviceKanonýři Kladno černí
10:8
ne 11. 12. 2022 10:20 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modříFBC Draci bílí
6:4
ne 11. 12. 2022 10:30 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníKanonýři Kladno bílí
7:3
ne 11. 12. 2022 11:40 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceKanonýři Kladno modří
4:5
ne 11. 12. 2022 11:50 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černíSokol Rudná - Black
0:0kontumačně
ne 11. 12. 2022 12:20 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
T.B.C. Králův DvůrKanonýři Kladno bílí
3:3
ne 11. 12. 2022 13:00 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černíFBK Davle
5:5
ne 11. 12. 2022 13:40 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
12:2
ne 11. 12. 2022 13:50 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílíPrague Tigers White
1:13
ne 11. 12. 2022 14:20 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2023

Kanonýři Kladno černíFbŠ Bohemians DDM Praha 7
10:1
ne 22. 1. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříFBC Draci bílí
4:4
ne 22. 1. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílíT.B.C. Králův Dvůr
5:1
ne 22. 1. 2023 10:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbC Barracudas SlanýKanonýři Kladno černí
2:5
ne 22. 1. 2023 11:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno modří
4:9
ne 22. 1. 2023 11:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Žraloci PříbramKanonýři Kladno bílí
1:5
ne 22. 1. 2023 11:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno bílí
0:13
ne 22. 1. 2023 13:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha ORANGE
3:2
ne 22. 1. 2023 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
1:6
ne 22. 1. 2023 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílíPanthers Praha WHITE
4:4
ne 22. 1. 2023 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Draci žlutíKanonýři Kladno černí
0:14
ne 22. 1. 2023 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno modří
7:5
ne 22. 1. 2023 15:00 @ SH BIOS Kladno, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo

únor 2023

ACEMA Sparta Praha ORANGEKanonýři Kladno černí
– : –
so 11. 2. 2023 9:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno modří
– : –
so 11. 2. 2023 9:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Žraloci PříbramKanonýři Kladno bílí
– : –
so 11. 2. 2023 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíPrague Tigers White
– : –
so 11. 2. 2023 11:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC STŘELCI UNHOŠŤ
– : –
so 11. 2. 2023 11:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
– : –
so 11. 2. 2023 11:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
TJ Sokol DobříšKanonýři Kladno bílí
– : –
so 11. 2. 2023 13:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno černí
– : –
so 11. 2. 2023 13:40 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Draci bílíKanonýři Kladno modří
– : –
so 11. 2. 2023 13:40 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíWizards DDM SO Praha 10 black
– : –
so 11. 2. 2023 15:00 @ ZŠ U Obory (dříve Vachkova), Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříOLYMP FLORBAL Zeus
– : –
so 11. 2. 2023 15:00 @ TJ JM Chodov, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
– : –
so 11. 2. 2023 15:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo