U9 přípravka (2014 a mladší)Zápasy

říjen 2022

Kanonýři Kladno bílíPanthers Praha
so 8. 10. 2022 9:00 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 whiteKanonýři Kladno černí
so 8. 10. 2022 9:00 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříFBK Fat Pipe Vosy Praha
so 8. 10. 2022 9:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kralupy WolvesKanonýři Kladno černí
so 8. 10. 2022 10:00 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BUTCHIS - BlackKanonýři Kladno bílí
so 8. 10. 2022 10:30 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modříWizards DDM SO Praha 10 orange
so 8. 10. 2022 10:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS MINIŽÁKYNĚ
so 8. 10. 2022 11:30 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
so 8. 10. 2022 11:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílíTJ Sokol Královské Vinohrady
so 8. 10. 2022 12:00 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černíXPS Network Tatran Střešovice
so 8. 10. 2022 12:30 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceKanonýři Kladno modří
so 8. 10. 2022 13:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníKanonýři Kladno bílí
so 8. 10. 2022 13:30 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceKanonýři Kladno modří
ne 23. 10. 2022 9:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíBLACK ANGELS 2014
ne 23. 10. 2022 9:30 @ SH ZŠ Rudná, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíFbŠ Bohemians DDM Praha 7
ne 23. 10. 2022 9:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
ne 23. 10. 2022 10:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílíPanthers Praha
ne 23. 10. 2022 10:30 @ SH ZŠ Rudná, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíFbC Red Dragons Hořovice Balerio
ne 23. 10. 2022 10:45 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníKanonýři Kladno bílí
ne 23. 10. 2022 11:30 @ SH ZŠ Rudná, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíBUTCHIS - Red
ne 23. 10. 2022 11:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modříFBK Fat Pipe Vosy Praha
ne 23. 10. 2022 11:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modříBUTCHIS - Black
ne 23. 10. 2022 12:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 orangeKanonýři Kladno bílí
ne 23. 10. 2022 13:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2022

Kanonýři Kladno bílíBLACK ANGELS 2014
so 12. 11. 2022 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíBUTCHIS - Red
so 12. 11. 2022 9:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modříSummerCamps Tatran Střešovice
so 12. 11. 2022 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha BLUE
so 12. 11. 2022 10:15 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyKanonýři Kladno bílí
so 12. 11. 2022 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
BUTCHIS - BlackKanonýři Kladno modří
so 12. 11. 2022 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
XPS Network Tatran StřešoviceKanonýři Kladno černí
so 12. 11. 2022 11:30 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílíFBK Fat Pipe Vosy Praha
so 12. 11. 2022 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modříACEMA Sparta Praha RED
so 12. 11. 2022 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno bílí
so 12. 11. 2022 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 orangeKanonýři Kladno modří
so 12. 11. 2022 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo

prosinec 2022

Kanonýři Kladno černíFbŠ Bohemians DDM Praha 7
ne 4. 12. 2022 9:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modříBUTCHIS - Black
ne 4. 12. 2022 10:00 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíSokol Rudná
ne 4. 12. 2022 10:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíBUTCHIS - Red
ne 4. 12. 2022 10:15 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno modří
ne 4. 12. 2022 11:00 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonKanonýři Kladno bílí
ne 4. 12. 2022 11:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
XPS Network Tatran StřešoviceKanonýři Kladno černí
ne 4. 12. 2022 11:30 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
ne 4. 12. 2022 12:00 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELS 2014Kanonýři Kladno bílí
ne 4. 12. 2022 12:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modříSummerCamps Tatran Střešovice
ne 4. 12. 2022 13:00 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílíFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
ne 4. 12. 2022 13:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

leden 2023

Kanonýři Kladno bílíFAT PIPE Start98
so 7. 1. 2023 9:30 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤKanonýři Kladno černí
so 7. 1. 2023 9:30 @ SK Hala Lužiny, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2014
so 7. 1. 2023 10:00 @ SH TJ Tatran Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Kanonýři Kladno černí
so 7. 1. 2023 10:15 @ SK Hala Lužiny, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílíTJ Sokol Královské Vinohrady
so 7. 1. 2023 10:30 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Sokol RudnáKanonýři Kladno modří
so 7. 1. 2023 11:00 @ SH TJ Tatran Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers PrahaKanonýři Kladno bílí
so 7. 1. 2023 11:30 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceKanonýři Kladno modří
so 7. 1. 2023 12:00 @ SH TJ Tatran Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černíOLYMP FLORBAL Apollon
so 7. 1. 2023 12:00 @ SK Hala Lužiny, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno bílí
so 7. 1. 2023 13:00 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modříFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
so 7. 1. 2023 13:00 @ SH TJ Tatran Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílíFbŠ Bohemians Praha 4 bílí
ne 29. 1. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC Rakovník
ne 29. 1. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusKanonýři Kladno modří
ne 29. 1. 2023 9:30 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Panthers PrahaKanonýři Kladno bílí
ne 29. 1. 2023 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUEKanonýři Kladno černí
ne 29. 1. 2023 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříSummerCamps Tatran Střešovice
ne 29. 1. 2023 11:00 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílíBLACK ANGELS 2014
ne 29. 1. 2023 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS MINIŽÁKYNĚ
ne 29. 1. 2023 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno modří
ne 29. 1. 2023 12:30 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbC Red Dragons Hořovice ArraxKanonýři Kladno bílí
ne 29. 1. 2023 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kralupy WolvesKanonýři Kladno černí
ne 29. 1. 2023 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modříFBK Fat Pipe Vosy Praha
ne 29. 1. 2023 13:30 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo

únor 2023

FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno bílí
so 18. 2. 2023 9:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyKanonýři Kladno modří
so 18. 2. 2023 9:00 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC STŘELCI UNHOŠŤ
so 18. 2. 2023 9:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno bílí
so 18. 2. 2023 10:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceKanonýři Kladno modří
so 18. 2. 2023 10:00 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíFbC Red Dragons Hořovice Balerio
so 18. 2. 2023 10:45 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíFbŠ Bohemians DDM Praha 7
so 18. 2. 2023 11:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíWizards DDM SO Praha 10 white
so 18. 2. 2023 11:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
so 18. 2. 2023 11:30 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílíFBC Rakovník
so 18. 2. 2023 12:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modříBLACK ANGELS 2014
so 18. 2. 2023 12:30 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo