U13 mladší žáci - volnočas (2010 a 2011)Zápasy

září 2022

Kanonýři Kladno černíFBC Slavia Praha
2:8
ne 25. 9. 2022 9:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACKKanonýři Kladno černí
2:3
ne 25. 9. 2022 11:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha YELLOW
1:4
ne 25. 9. 2022 13:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Panthers Praha WHITEKanonýři Kladno černí
3:2
ne 25. 9. 2022 15:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo

říjen 2022

Kanonýři Kladno černíFBC Rakovník
2:3
so 22. 10. 2022 9:40 @ Bublina Arena, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC Slavia Praha
4:1
so 22. 10. 2022 11:00 @ Bublina Arena, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Panthers Praha WHITEKanonýři Kladno černí
3:5
so 22. 10. 2022 12:20 @ Bublina Arena, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOWKanonýři Kladno černí
5:1
so 22. 10. 2022 14:20 @ Bublina Arena, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

listopad 2022

Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha WHITE
2:11
ne 13. 11. 2022 9:40 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha YELLOW
1:4
ne 13. 11. 2022 11:00 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno černí
1:2
ne 13. 11. 2022 12:20 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno černí
4:1
ne 13. 11. 2022 14:20 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo

prosinec 2022

Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha BLACK
0:1
so 3. 12. 2022 9:40 @ TJ Radlice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíPanthers Praha WHITE
2:3
so 3. 12. 2022 11:00 @ TJ Radlice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOWKanonýři Kladno černí
4:0
so 3. 12. 2022 12:20 @ TJ Radlice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno černí
0:1
so 3. 12. 2022 14:20 @ TJ Radlice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha YELLOW
1:2
ne 18. 12. 2022 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno černí
2:2
ne 18. 12. 2022 11:00 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha WHITE
1:6
ne 18. 12. 2022 13:00 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno černí
4:0
ne 18. 12. 2022 15:00 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo

leden 2023

Kanonýři Kladno černíFBC Slavia Praha
7:2
ne 15. 1. 2023 10:20 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonKanonýři Kladno černí
2:5
ne 15. 1. 2023 11:40 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL PerseusKanonýři Kladno černí
3:4
ne 15. 1. 2023 13:00 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černíOLYMP FLORBAL Achilles
4:5
ne 15. 1. 2023 14:20 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černíFbŠ Bohemians Praha 4 černí
9:0
so 28. 1. 2023 9:40 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíOLYMP FLORBAL Achilles
8:0
so 28. 1. 2023 11:00 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno černí
1:9
so 28. 1. 2023 12:20 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
SK Alien Nation ČernošiceKanonýři Kladno černí
3:4
so 28. 1. 2023 14:20 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo

únor 2023

Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha BLACK
– : –
ne 26. 2. 2023 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOWKanonýři Kladno černí
– : –
ne 26. 2. 2023 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha WHITE
– : –
ne 26. 2. 2023 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno černí
– : –
ne 26. 2. 2023 @ Arena Barrandov, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo