U15 starší žáci - volnočas (2008 a 2009)Zápasy

říjen 2022

TJ Sokol Královské Vinohrady BKanonýři Kladno černí
6:6
ne 2. 10. 2022 9:50 @ SH BIOS Nové Strašecí, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíTatran Střešovice
2:2
ne 2. 10. 2022 13:10 @ SH BIOS Nové Strašecí, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha BARRKanonýři Kladno černí
0:5
ne 2. 10. 2022 14:50 @ SH BIOS Nové Strašecí, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
3:4
ne 16. 10. 2022 10:40 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
FBK DavleKanonýři Kladno černí
4:7
ne 16. 10. 2022 12:20 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíOLYMP FLORBAL Poseidon
6:1
ne 16. 10. 2022 14:50 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo

listopad 2022

TEXAS LONGHORNS DDM P6Kanonýři Kladno černí
7:1
so 5. 11. 2022 9:00 @ SH Stochov, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíTatran Střešovice
4:4
so 5. 11. 2022 12:20 @ SH Stochov, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC Rakovník
6:4
so 5. 11. 2022 15:40 @ SH Stochov, Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
2:4
so 26. 11. 2022 9:00 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Tatran StřešoviceKanonýři Kladno černí
4:1
so 26. 11. 2022 10:40 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černíTJ Sokol Dobříš
10:2
so 26. 11. 2022 15:40 @ Arena Barrandov, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo

leden 2023

Kanonýři Kladno černíBLACK ANGELS B
0:4
ne 8. 1. 2023 10:40 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOWKanonýři Kladno černí
4:1
ne 8. 1. 2023 12:20 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíPanthers Praha RED
6:3
ne 8. 1. 2023 15:40 @ SH ZŠ Rudná, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha BARR
2:6
so 21. 1. 2023 10:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
FBK DavleKanonýři Kladno černí
4:5
so 21. 1. 2023 12:20 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno černíTJ Sokol Dobříš
0:7
so 21. 1. 2023 14:50 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo