U9 přípravka (2015 a mladší)Zápasy

říjen 2023

BUTCHIS - RedKanonýři Kladno Medvíďata
so 7. 10. 2023 9:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciSummerCamps Tatran Střešovice
so 7. 10. 2023 9:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Méďové
so 7. 10. 2023 9:30 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciOLYMP FLORBAL Zeus
so 7. 10. 2023 10:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFBC STŘELCI UNHOŠŤ
so 7. 10. 2023 11:00 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFbŠ Bohemians Praha 4 bílí
so 7. 10. 2023 11:00 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno Vlčáci
so 7. 10. 2023 11:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Tatran Střešovice-Akademie ŘepyKanonýři Kladno Medvíďata
so 7. 10. 2023 12:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno Méďové
so 7. 10. 2023 12:30 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyKanonýři Kladno Vlčáci
so 7. 10. 2023 13:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFbC Red Dragons Hořovice
so 7. 10. 2023 13:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFAT PIPE Start98 Kunratice
so 7. 10. 2023 13:30 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciACEMA Sparta Praha RED
ne 22. 10. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC Slavia Praha
ne 22. 10. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataWizards DDM SO Praha 10 black
ne 22. 10. 2023 10:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyKanonýři Kladno Vlčáci
ne 22. 10. 2023 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno Méďové
ne 22. 10. 2023 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kralupy Wolves GREYKanonýři Kladno Medvíďata
ne 22. 10. 2023 11:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians zelenobílíKanonýři Kladno Medvíďata
ne 22. 10. 2023 12:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciOLYMP FLORBAL Zeus
ne 22. 10. 2023 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéSokol Rudná
ne 22. 10. 2023 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataACEMA Sparta Praha YELLOW
ne 22. 10. 2023 13:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníKanonýři Kladno Vlčáci
ne 22. 10. 2023 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbC Red Dragons HořoviceKanonýři Kladno Méďové
ne 22. 10. 2023 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

FbŠ Bohemians zelenobílíKanonýři Kladno Medvíďata
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC PříbramKanonýři Kladno Medvíďata
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFAT PIPE Start98 Kunratice
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFBC STŘELCI UNHOŠŤ
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FbC Red Dragons HořoviceKanonýři Kladno Vlčáci
so 11. 11. 2023 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonKanonýři Kladno Vlčáci
so 11. 11. 2023 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciFbŠ Bohemians Praha 4 bílí
so 11. 11. 2023 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciSummerCamps Tatran Střešovice
so 11. 11. 2023 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Tatran Střešovice-Akademie ŘepyKanonýři Kladno Méďové
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Méďové
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC Rakovník
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéPanthers Praha
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFBC STŘELCI UNHOŠŤ
so 11. 11. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC Rakovník
so 11. 11. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciFbŠ Bohemians Praha 4 bílí
so 11. 11. 2023 10:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FbŠ Bohemians zelenobílíKanonýři Kladno Medvíďata
so 11. 11. 2023 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Méďové
so 11. 11. 2023 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FbC Red Dragons HořoviceKanonýři Kladno Vlčáci
so 11. 11. 2023 11:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFAT PIPE Start98 Kunratice
so 11. 11. 2023 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonKanonýři Kladno Vlčáci
so 11. 11. 2023 12:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéPanthers Praha
so 11. 11. 2023 12:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciSummerCamps Tatran Střešovice
so 11. 11. 2023 13:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC PříbramKanonýři Kladno Medvíďata
so 11. 11. 2023 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Tatran Střešovice-Akademie ŘepyKanonýři Kladno Méďové
so 11. 11. 2023 13:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Tatran Střešovice-Akademie ŘepyKanonýři Kladno Vlčáci
ne 26. 11. 2023 9:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéACEMA Sparta Praha YELLOW
ne 26. 11. 2023 9:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataBlue Horses Stochov
ne 26. 11. 2023 10:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyKanonýři Kladno Vlčáci
ne 26. 11. 2023 10:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC Slavia Praha
ne 26. 11. 2023 10:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blueKanonýři Kladno Medvíďata
ne 26. 11. 2023 11:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciOLYMP FLORBAL Apollon
ne 26. 11. 2023 11:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno Méďové
ne 26. 11. 2023 11:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kralupy Wolves GREYKanonýři Kladno Medvíďata
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciFbC Red Dragons Hořovice
ne 26. 11. 2023 12:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataBUTCHIS - White
ne 26. 11. 2023 13:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno Méďové
ne 26. 11. 2023 13:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2023

Kanonýři Kladno MedvíďataKralupy Wolves GREY
so 9. 12. 2023 9:30 @ SH BIOS Slaný, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéKralupy Wolves BLUE
so 9. 12. 2023 9:30 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciFbŠ Bohemians Praha 4 bílí
so 9. 12. 2023 10:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFbC Barracudas Slaný
so 9. 12. 2023 10:30 @ SH BIOS Slaný, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC STŘELCI UNHOŠŤ
so 9. 12. 2023 10:30 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kralupy Wolves BLUEKanonýři Kladno Vlčáci
so 9. 12. 2023 11:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FAT PIPE Start98 KunraticeKanonýři Kladno Medvíďata
so 9. 12. 2023 11:30 @ SH BIOS Slaný, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno Méďové
so 9. 12. 2023 11:30 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤKanonýři Kladno Vlčáci
so 9. 12. 2023 12:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC PříbramKanonýři Kladno Medvíďata
so 9. 12. 2023 13:00 @ SH BIOS Slaný, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciKanonýři Kladno Méďové
so 9. 12. 2023 13:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2024

Kanonýři Kladno MedvíďataKralupy Wolves GREY
ne 7. 1. 2024 9:30 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonKanonýři Kladno Vlčáci
ne 7. 1. 2024 9:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC Rakovník
ne 7. 1. 2024 10:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataBlue Horses Stochov
ne 7. 1. 2024 10:30 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciSummerCamps Tatran Střešovice
ne 7. 1. 2024 11:00 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FAT PIPE Start98 KunraticeKanonýři Kladno Méďové
ne 7. 1. 2024 11:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbC Barracudas SlanýKanonýři Kladno Medvíďata
ne 7. 1. 2024 11:30 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Panthers PrahaKanonýři Kladno Méďové
ne 7. 1. 2024 12:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Vlčáci
ne 7. 1. 2024 12:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Sokol RudnáKanonýři Kladno Medvíďata
ne 7. 1. 2024 13:00 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéACEMA Sparta Praha YELLOW
ne 7. 1. 2024 13:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciFbC Red Dragons Hořovice
ne 7. 1. 2024 13:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonKanonýři Kladno Vlčáci
so 20. 1. 2024 9:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataKralupy Wolves GREY
so 20. 1. 2024 10:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno Vlčáci
so 20. 1. 2024 10:00 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéSokol Rudná
so 20. 1. 2024 10:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blueKanonýři Kladno Medvíďata
so 20. 1. 2024 11:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC PříbramKanonýři Kladno Méďové
so 20. 1. 2024 11:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciFbC Red Dragons Hořovice
so 20. 1. 2024 11:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
BUTCHIS - WhiteKanonýři Kladno Medvíďata
so 20. 1. 2024 12:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 blackKanonýři Kladno Méďové
so 20. 1. 2024 12:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciTatran Střešovice-Akademie Řepy
so 20. 1. 2024 12:30 @ Sokol Michle, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataFbŠ Bohemians zelenobílí
so 20. 1. 2024 13:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéBlue Horses Stochov
so 20. 1. 2024 13:00 @ SH VŠE, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

FBC PříbramKanonýři Kladno Medvíďata
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéKanonýři Kladno Medvíďata
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataACEMA Sparta Praha YELLOW
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno MedvíďataSokol Rudná
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceKanonýři Kladno Vlčáci
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
ACEMA Sparta Praha REDKanonýři Kladno Vlčáci
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciOLYMP FLORBAL Apollon
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno VlčáciKralupy Wolves BLUE
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Sokol RudnáKanonýři Kladno Méďové
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC PříbramKanonýři Kladno Méďové
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéACEMA Sparta Praha YELLOW
ne 17. 3. 2024 @ Arena Barrandov, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo