U13 mladší žáci - volnočas (2011 a 2012)Zápasy

září 2023

Kanonýři Kladno černíWizards DDM SO Praha 10 B
0:1
ne 24. 9. 2023 9:40 @ SH ZŠ Kunratice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černíFAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
3:5
ne 24. 9. 2023 11:00 @ SH ZŠ Kunratice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE Traverza MukařovKanonýři Kladno černí
5:1
ne 24. 9. 2023 12:20 @ SH ZŠ Kunratice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOWKanonýři Kladno černí
7:0
ne 24. 9. 2023 14:20 @ SH ZŠ Kunratice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 1. kolo

říjen 2023

Kanonýři Kladno černíFBC Rakovník
4:2
ne 8. 10. 2023 10:20 @ SH ZŠ Campanus, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FBC Žraloci PříbramKanonýři Kladno černí
9:2
ne 8. 10. 2023 11:40 @ SH ZŠ Campanus, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
SK Dvojka Praha DKanonýři Kladno černí
5:3
ne 8. 10. 2023 13:00 @ SH ZŠ Campanus, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíOLYMP FLORBAL Achilles
0:10
ne 8. 10. 2023 14:20 @ SH ZŠ Campanus, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha BLACK
5:4
so 21. 10. 2023 9:40 @ SH ZŠ Rudná, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteKanonýři Kladno černí
4:7
so 21. 10. 2023 11:00 @ SH ZŠ Rudná, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Panthers Praha WHITEKanonýři Kladno černí
1:6
so 21. 10. 2023 12:20 @ SH ZŠ Rudná, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černíOrka Čelákovice white
2:1
so 21. 10. 2023 13:40 @ SH ZŠ Rudná, Přebor mladších žáků - skupina 3, 3. kolo

listopad 2023

Kanonýři Kladno černíWizards DDM SO Praha 10 B
0:1
ne 12. 11. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíKanonýři Kladno černí
8:2
ne 12. 11. 2023 11:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíFAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
3:4
ne 12. 11. 2023 13:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBC RakovníkKanonýři Kladno černí
2:1
ne 12. 11. 2023 15:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černíACEMA Sparta Praha BLACK
5:7
so 25. 11. 2023 10:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FbC Red Dragons Hořovice ArraxKanonýři Kladno černí
4:1
so 25. 11. 2023 11:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteKanonýři Kladno černí
11:0
so 25. 11. 2023 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC Žraloci Příbram
4:7
so 25. 11. 2023 14:20 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2023

Kanonýři Kladno černíPanthers Praha WHITE
5:2
ne 10. 12. 2023 10:20 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
FBC Draci modříKanonýři Kladno černí
1:2
ne 10. 12. 2023 11:40 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha GREYKanonýři Kladno černí
0:8
ne 10. 12. 2023 13:00 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černíOrka Čelákovice white
1:6
ne 10. 12. 2023 14:20 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo

leden 2024

Kanonýři Kladno černíOrka Čelákovice white
5:2
so 6. 1. 2024 9:40 @ SH Hořovice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíFbC Red Dragons Hořovice Arrax
5:1
so 6. 1. 2024 11:00 @ SH Hořovice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Florbal NeratoviceKanonýři Kladno černí
1:5
so 6. 1. 2024 12:20 @ SH Hořovice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
SK Dvojka Praha DKanonýři Kladno černí
1:1
so 6. 1. 2024 14:20 @ SH Hořovice, Přebor mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černíOLYMP FLORBAL Achilles
0:3
ne 21. 1. 2024 9:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
FAT PIPE Traverza MukařovKanonýři Kladno černí
0:0
ne 21. 1. 2024 11:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno černíFBC Rakovník
1:2
ne 21. 1. 2024 13:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 BKanonýři Kladno černí
2:1
ne 21. 1. 2024 15:00 @ SH BIOS Kladno, Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo

březen 2024

Kanonýři Kladno černíOrka Čelákovice white
– : –
so 9. 3. 2024 10:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Florbal NeratoviceKanonýři Kladno černí
– : –
so 9. 3. 2024 11:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
FAT PIPE Traverza MukařovKanonýři Kladno černí
– : –
so 9. 3. 2024 13:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno černíFbC Red Dragons Hořovice Arrax
– : –
so 9. 3. 2024 14:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Přebor mladších žáků - skupina 3, 9. kolo