Jarní florbalový kemp a sportovní tábor

Během jarních prázdnin, které v tomto školním roce vycházejí na okres Kladno v termínu 26. února až 1. března 2024 pořádáme Jarní florbalový kemp a sportovní tábor. Akce jsou určeny pro děti od 7 do 13 let a účastníci nemusí být členy klubu Kanonýři Kladno.

61_20231207_174701.jpg

Florbalový kemp je zaměřen na specializované dovednostní tréninky a hry, v nichž se rozvíjí florbalová technika. Zároveň ale účastníci zkouší i jiné sporty. Tábor se pro změnu soustředí na všeobecnou sportovní průpravu. Děti si vyzkoušíme různé tradiční i netradiční sporty. Pravidelně je navštěvuje velká sportovní osobnost, kterou „podrobí“ křížovému výslechu. V roce 2022 to kupříkladu byli Matěj Čermák, střelec zlatého gólu z mistrovství světa juniorů, a Lukáš Bauer, nejlepší brankář světového šampionátu mužů v roce 2021. 

Kdy se akce koná?

Od pondělí 26. února do pátku 1. března, vždy od 8 do 16 hodin. Zázemí najdeme v halách 4. Základní školy Norská a BIOS.

Pro koho je kemp a tábor určen?

Pro děti ve věku 7 až 13 let (přípravka - mladší žáci). Na kempu pod dohledem licencovaných trenérů a elitních hráčů Kanonýrů čekají na účastníky specializované dovednostní tréninky a hry, které budou zaměřeny na rozvoj jejich techniky. Vyzkoušíme i jiné sporty, zasoutěžíme si, na závěr nás čeká oblíbený turnaj a také se po každém tréninku naučíme dělat správná kompenzační cvičení. Tábor je zaměřen na všeobecnou sportovní průpravu. Chceme se bavit, sportovat, smát se, poznávat. Slibujeme, že žádný den nebude stejný, každý bude výjimečný a plný zážitků. Vyzkoušíme nejrůznější sporty. Zásadní pro nás je, aby děti každý den odcházely nadšené, a tak jsou lekce vedeny zábavnou herní formou.

Jaká je cena?

4 300 Kč/osoba. V ceně je zahrnut stravovací a pitný režim (svačina, oběd, svačina), využívání širokého spektra sportovišť (hala, venkovní hřiště i bazén), činnost trenérů a tričko kempu. V případě odhlášení po 12. únoru 2024 si účtujeme 25% z ceny jako storno poplatek. Při odhlášení po 22. únoru 2024 se částka nevrací.


Kontaktní osoba/garant kempu:
František Novohradský (603/320315, novohradsky@kanonyrikladno.cz).
Kontaktní osoba pro administrativní dotazy:
Kateřina Vránová (704/553443, sekretariat@kanonyrikladno.cz).

Fotogalerie z roku 2022 od Romana Mareše a Petra Háchy.

Závazná přihláška

Děkujeme za odeslání formuláře.
Formulář nebyl odeslán, zkontrolujte prosím zadané hodnoty a případně to zkuste za chvíli znovu. Děkujeme za pochopení.