U19 junioři (03 a 04)Články

Zobrazeno 11 až 20 z celkem 52 článků.

Náročné dny dua B+B. Teď makají pro juniorku a Bohuslávek říká: Věřím, že vítězně zvládneme i čtvrtfinále

Během 15 dní odehráli sedm zápasů, přičemž hned pět z nich šlo do prodloužení, a tak se minutový součet prozatím vyšplhal na číslo 461 minut. Teď o víkendu přidají další dva zápasy, k nimž přibude ještě daleká cesta do Ostravy zpět. Duo B+B aneb Bohuslávek a Bachmaier zažívá náročné dny, ale po smolném vyřazení s áčkem si alespoň chuť vylepšili - a snad i dál budou vylepšovat - v dresu úspěšné juniorky. „Chci pomoci týmu, na kterém mi záleží,“ říká pro klubový web Jakub Bohuslávek.

ČTVRTFINÁLE. Junioři udolali Panthers i podruhé a slaví postup mezi osm nejlepších

Po první třetině prohrávali už 0:3, i tak nepříznivě vyvíjející zápas dokázali dotáhnout do prodloužení a v něm v 69. minutě rozhodnout. Po výhře 4:3 nad pražskými Panthers a po druhém získaném bodu postupují junioři Kanonýrů do čtvrtfinále play celostátní ligy, tedy mezi osm nejlepších týmů republiky. V dalším kole je čekají Vítkovice, které vyhrály základní část. Série se rozjede už příští víkend.

Junioři porazili Panthers a v neděli si mohou doma zajistit postup

Junioři Kanonýrů udělali první krok k vysněnému postupu do čtvrtfinále. Pražský tým Panthers porazili na jejich hřišti 5:4 a už v neděli mohou od 17 hodin doma přidat druhé potřebné vítězství. Přijďte je povzbudit a pomoct jim tak dotáhnout dobře rozehranou osmifinálovou sérii.

Junioři jdou v osmifinále na Panthers. Vybojují postup mezi nejlepších osm?

Více než hodinu čekali při středečním výběru soupeřů na to, kdo se v osmifinále celostátní ligy stane jejich protivníkem. Nakonec si je nikdo ze sedmi klubů, které měly právo volby, nevybral, a tak na juniory Kanonýrů zbyli Panthers Praha, osmý celek po základní části. Sérii, která určí čtvrtfinalistu, rozehrají už teď o víkendu - v sobotu nejdřív v nedaleké Rudné (12.30), o den později se hraje odveta v hale BIOS (17.00).

Rychlý postup přes Štíry, junioři jsou v osmifinále. Ale neslavíme, říká kouč

Junioři Kanonýrů zvládli 1. kolo play off celostátní ligy a po dvou výhrách nad Českými Budějovicemi jsou v osmifinále. V něm narazí na jeden z osmi nejlepších celků po základní části, přičemž soupeře se dozví ve středu, až budou dohrány všechny série 1. kola. „Jsem rádi, že jsme sérii s hodně nepříjemným soupeřem zvládli v nejkratším možném čase. Ale neslavíme. Je to jen první krůček,“ řekl kouč juniorů Jan Novák.

Velký florbalový víkend! Pro fanoušky se chystá nabitý program i řada soutěží

Jejich ústřední motto během play off zní: „Když jeden, tak všichni.“ A v duchu tohoto sloganu se bude odehrávat také víkendový program v hale BIOS. Ten totiž v sobotu startuje už v 9.00, kdy se tu odehraje neligový turnaj přípravek, ve 13.00 vstoupí do play off junioři duelem proti Českým Budějovicím a konečně od 18.00 startuje očekávané čtvrtfinále s Karlovými Vary.

Junioři skončili v základní části 11. V play off začnou proti Budějovicím

Junioři Kanonýrů mají za sebou základní část celostátní ligy, kterou zakončili dvojzápasem na severu Moravy. Po porážkách s Ostravou a Vítkovicemi skončili na 11. místě a nyní je v úvodním kole play off čekají Štíři z Českých Budějovic. Vítěz série, která se hraje na dvě výhry, postoupí do osmifinále.

Junioři porazili Black Angels

I základní část juniorské celostátní ligy míří ke svému závěru. V nedělní dohrávce 17. kola si připsali Kanonýři výhru 10:7 nad Black Angels. Ještě je čeká poslední dvoukolo na severu Moravy a pak už přijde vyhlížené play off.

Vydařený kemp, na který dorazil také hvězdný brankář Bauer

Ve škole měli jarní prázdniny, a tak se rozhodli „vzdělávat“ florbalově. Téměř 40 dětí se od pondělí do pátku zúčastnilo Jarního florbalového kempu, aby vylepšilo svůj florbalový um i aby se něco zajímavého dozvědělo od skvělých hostů.