U19 junioři (03 a 04)Články

Zobrazeno 21 až 30 z celkem 52 článků.

Junioři porazili Pardubice, pak doma padli s Hattrickem Brno

Junioři Kanonýrů mají za sebou víkendové zápasy, které byly jako den a noc. Nejprve i ve velmi limitované sestavě porazili Pardubice 5:3, o den později ale doma prohráli s posledním Brnem 4:6. Přesto kouč Jan Novák optimisticky říká: „I přes absence klíčových hráčů jdou naše výkony nahoru, pracujeme na drobnostech a věřím, že na play off budeme připraveni.“

Těsná prohra juniorů se silným Tatranem

Soupeře přestříleli, v závěru mocně dotahovali a sahali po remíze, nakonec ale junioři Kanonýrů prohráli s Tatranem Střešovice, druhým celkem celostátní soutěže, 3:4. V úterní dohrávce tentokrát vypomáhal i Matyáš Bachmaier a Jakub Bohuslávek, stálé opory A-týmu.

Junioři nestačili v dohrávce na Panthers

Junioři Kanonýrů prohráli v páteční dohrávce 14. kola s Panthers Praha 5:10. Na vině je především špatně odehraná první polovina duelu. V tabulce celostátní ligy zůstávají na 11. místě a v úterý je čeká další odložený zápas, tentokrát proti Tatranu Střešovice.

Povedený vstup juniorů do roku 2022

Úspěšně vstoupili junioři Kanonýrů do roku 2022. V domácích zápasech proti Liberci a Mladé Boleslavi si připsali čtyři body a v tabulce se přiblížili desítce. "Za víkend jsme výsledkově a počtem získaných bodů spokojeni. I když víme, že jich mohlo být víc. Herně to ovšem nebylo úplně to, jak bychom se chtěli prezentovat. Každopádně jsme si ukázali, že pokud se dobře připravíme a udržíme koncentraci po celých 60 minut, tak si to můžeme rozdat s kýmkoli. Víme, na čem máme pracovat a věřím, že naše výkony půjdou nahoru,“ řekl trenér Jan Novák.

Skvělý vánoční turnaj s hudbou, cukrovím a hlavně pohodou

S rokem 2021 se oddíl Kanonýrů rozloučil na tradičním vánočním turnaji, na kterém se vedle malých Kanonýrů představili i jejich stateční rodiče. A kromě gólů, výher se středeční odpoledne neslo i v duchu cukroví, čaje i kávy a svařáku pro dospělé.

Kouč juniorů po prohrách: Naše koncovka je tristní

Dvakrát sahali po bodech, ještě v závěrečné třetině drželi nerozhodný stav, ale zase z toho byl jen smutek. Junioři Kanonýrů byli o víkendu víc než důstojným soupeřem Chodova (3:4) a Sparty (3:5), nicméně po dvou porážkách zůstávají na 11. místě celostátní soutěže.

Kanonýři a jejich příznivci podpořili fond Slunce pro všechny

Kanonýři Kladno drží svou vánoční tradici a i letos pomáhají. V úterý 7. prosince tak vedoucí sekretariátu Andrea Kuthanová předala šek na 10 tisíc korun nadačnímu fondu Slunce pro všechny. Ten prostřednictvím organice Slunce nabízí unikátní vzdělání a sociální služby pro děti a dospělé se speciálními potřebami.

Junioři si o víkendu připsali dvě prohry

Dvě třetiny drželi naději na velké překvapení, v té třetí ale junioři Kanonýrů nakonec zápas proti Vítkovicím ztratili. O víkendu tak v celostátní lize nezískali ani bod. „Bylo jasné, že klíčem k úspěchu bude precizní a obětavá obrana a efektivní útok,“ věděl už dopředu kouč Miroslav Šnajdr.

Reprezentace trénuje před MS u nás. Gruber: Na Kladně se vždy cítím fajn

Obvykle je to florbalový domov Kanonýrů, teď ale v hale BIOS našli azyl výjimeční hosté. Od soboty se tu připravuje česká reprezentace, pro kterou je to finální tréninkový kemp před pátečním startem světového šampionátu v Helsinkách. Ubytovaní jsou pak hráči v nedalekém Sport hotelu Sletiště.