Letní florbalový kemp - Kanonýři Kladno
Letní florbalový kemp

Kdy se koná?

Od pondělí 19. do pátku 23. července 2021 v kladenské hale BIOS a okolních venkovních sportovištích, vždy od 8:00 do 16:00 (jde o formu příměstského florbalového kempu).
Kapacita kempu je omezena.

Co bude náplní kempu?

Pod dohledem licencovaných trenérů a elitních hráčů Kanonýrů Kladno čekají na účastníky specializované dovednostní tréninky a hry, které budou zaměřeny na rozvoj jejich techniky. Vyzkoušíme i jiné sporty (v případě dobrého počasí venkovní), zasoutěžíme si, na závěr nás čeká oblíbený turnaj a také se po každém tréninku naučíme dělat správná kompenzační cvičení.


Pro koho je kemp určen?

Pro děti od 5 do 15 let, které mají už zkušenosti s florbalem, hokejem či hokejbalem a chtějí se zdokonalit v technice s holí. Byť je pořadatelem kempu klub Kanonýři Kladno, účastníci rozhodně nemusí být jen jeho členy.

Kolik kemp stojí?

3 700 Kč/osoba. V ceně je zahrnut stravovací a pitný režim (svačina, oběd, svačina), využívání širokého spektra sportovišť (hala, venkovní hřiště i bazén), činnost trenérů a tričko kempu. 

V případě odhlášení po 27. červnu 2021 si účtujeme 35% z ceny jako storno poplatek. V případě neuskutečnění soustředění z důvodu protiepedimických restrikcí bude vrácena celá částka.


Jak se mohu přihlásit?

Vyplněním e-přihlášky.

Kontaktní osoba/garant kempu: Miroslav Šnajdr (721/411 603, snajdr@kanonyrikladno.cz).

Kontaktní osoba pro administrativní dotazy: Andrea Kuthanová (733/192 263, sekretariat@kanonyrikladno.cz).