Letní florbalový kemp 2024 - TÝDEN S REPREZENTANTY

Už máte plány na prázdniny? Co takhle zlepšit své florbalové dovednosti i techniku hole s českými florbalovými reprezentanty, zase je o kousek posunout k dokonalosti a v září to pak prodat v sezoně?! Pak právě pro vás je tu Letní florbalový kemp, na kterém se potkáte s Nelou Jirákovou, Matyášem Bachmaierem, Ferdinandem Tomáškem, Jakubem Bohuslávkem a Ondrou Papouškem.

46_20210914_150824.jpg


O letních a jarních prázdninách pravidelně pořádáme týdenní příměstské kempy. Florbalový kemp je zaměřen na specializované dovednostní tréninky a hry, v nichž se rozvíjí florbalová technika. Zároveň ale účastníci vyzkouší také jiné sporty a k dispozici je rovněž bazén. Pravidelně je navštěvuje velká sportovní osobnost, kterou „podrobí“ křížovému výslechu.

Kdy se kemp koná?

Od pondělí 15. do pátku 19. července 2024 v kladenských halách (4. Základní škola a BIOS) a okolních venkovních sportovištích, vždy od 8:00 do 16:00 (jde o formu příměstského florbalového kempu). Kapacita kempu je omezena.

Pro koho je akce určena?

Kemp je pro děti od 7 do 13 let, které mohou ale nemusí mít zkušenosti s florbalem, hokejem či hokejbalem a chtějí se zdokonalit v technice s holí. Byť je pořadatelem klub Kanonýři Kladno, účastníci rozhodně nemusí být jen jeho členy. 

Co bude náplní florbalového kempu?

Pod dohledem licencovaných trenérů a elitních hráčů Kanonýrů Kladno čekají na účastníky specializované dovednostní tréninky a hry, které budou zaměřeny na rozvoj jejich techniky. Vyzkoušíme i jiné sporty (v případě dobrého počasí venkovní), zasoutěžíme si, na závěr nás čeká oblíbený turnaj a také se po každém tréninku naučíme dělat správná kompenzační cvičení.

Kolik kemp stojí?

4 300 Kč/osoba. V ceně je zahrnut stravovací a pitný režim (svačina, oběd, svačina), využívání širokého spektra sportovišť (hala, venkovní hřiště i bazén), činnost trenérů a tričko kempu. V případě neuskutečnění soustředění z důvodu protiepedimických restrikcí bude vrácena celá částka. V případě odhlášení po 30. červnu 2024 si účtujeme 25% z ceny jako storno poplatek. Při odhlášení po 11. červenci 2024 se částka nevrací.

Jak se mohu přihlásit?

Vyplněním přihlášky níže, členi Kanonýrů Kladno vyplněním e-přihlášky v členské sekci. 

Kontaktní osoba/garant kempu: Jan Buk (602 750 324, buk@kanonyrikladno.cz). 

Kontaktní osoba pro administrativní dotazy: Kateřina Vránová (704 553 443, sekretariat@kanonyrikladno.cz).

Těšíme se na vás!


Video z předchozích kempů zde. 
Fotogalerie z předchozích kempů zde.

Závazná přihláška

Děkujeme za odeslání formuláře.
Formulář nebyl odeslán, zkontrolujte prosím zadané hodnoty a případně to zkuste za chvíli znovu. Děkujeme za pochopení.