Letní florbalový kemp a sportovní tábor

Už máte plány na prázdniny? Co takhle zlepšit své florbalové dovednosti i techniku hole, zase je o kousek posunout k dokonalosti a v září to pak prodat v sezoně?! A nebo prožít nadupaný týden plný sportu, při kterém bude každý den bude originál a vy objevíte i okusíte všelijaké sportovní disciplíny? Pak právě pro vás je tu Letní florbalový kemp či sportovní tábor Kanonýrů.

46_20210914_150824.jpg


O letních a jarních prázdninách pravidelně pořádáme týdenní příměstské kempy a tábory. Florbalový kemp je zaměřen na specializované dovednostní tréninky a hry, v nichž se rozvíjí florbalová technika. Zároveň ale účastníci vyzkouší také jiné sporty a k dispozici je rovněž bazén. Tábor je pro změnu zaměřen na všeobecnou sportovní průpravu. Děti si vyzkoušíme tradiční sporty jako fotbal, volejbal, házená, naučí se základy atletiky, ale pouští se i do trendových sportů jako je kupříkladu parkour či ragby. Pravidelně je navštěvuje velká sportovní osobnost, kterou „podrobí“ křížovému výslechu.

Kdy se tábor a kemp konají?

Od pondělí 10. do pátku 14. července 2023 v kladenských halách (4. Základní škola a BIOS) a okolních venkovních sportovištích, vždy od 8:00 do 16:00 (jde o formu příměstského florbalového kempu). Kapacita kempu i táboru je omezena.

Pro koho je akce určena?

Kemp je pro děti od 5 do 13 let, které mají už zkušenosti s florbalem, hokejem či hokejbalem a chtějí se zdokonalit v technice s holí. Byť je pořadatelem klub Kanonýři Kladno, účastníci rozhodně nemusí být jen jeho členy. Tábor je pro děti, které mají rády pohyb a chtějí si užít všeobecnou sportovní průpravu. Nic víc nechceme.

Co bude náplní florbalového kempu?

Pod dohledem licencovaných trenérů a elitních hráčů Kanonýrů Kladno čekají na účastníky specializované dovednostní tréninky a hry, které budou zaměřeny na rozvoj jejich techniky. Vyzkoušíme i jiné sporty (v případě dobrého počasí venkovní), zasoutěžíme si, na závěr nás čeká oblíbený turnaj a také se po každém tréninku naučíme dělat správná kompenzační cvičení.

Co bude náplní sportovního tábora?

Bavit se, sportovat, smát se, poznávat. Slibujeme, že žádný den nebude stejný, každý bude výjimečný a plný zážitků. Vyzkoušíme tradiční sporty jako fotbal, volejbal, házená, naučíme se základy atletiky, ale pustíme se i do trendových sportů jako je kupříkladu spikeball či ragby. Budeme mít k dispozici bazén, navštíví nás i velká sportovní osobnost, kterou „podrobíme“ křížovému výslechu. Zásadní pro nás je, aby děti každý den odcházely nadšené, a tak jsou lekce vedeny zábavnou herní formou. V závislosti na počasí budeme kombinovat venkovní a vnitřní sporty, prioritu samozřejmě mají ty venkovní. S pořádáním táborů máme zkušenosti a víme, jak reagovat.

Kolik kemp a tábor stojí?

4 300 Kč/osoba. V ceně je zahrnut stravovací a pitný režim (svačina, oběd, svačina), využívání širokého spektra sportovišť (hala, venkovní hřiště i bazén), činnost trenérů a tričko kempu. V případě neuskutečnění soustředění z důvodu protiepedimických restrikcí bude vrácena celá částka. V případě odhlášení po 26. červnu 2023 si účtujeme 25% z ceny jako storno poplatek. Při odhlášení po 6. červenci 2023 se částka nevrací.

Jak se mohu přihlásit?

Vyplněním přihlášky níže, členi Kanonýrů Kladno vyplněním e-přihlášky v členské sekci. 

Kontaktní osoba/garant kempu: František Novohradský (603 320 315, novohradsky@kanonyrikladno.cz). Kontaktní osoba pro administrativní dotazy: Kateřina Vránová (704 553 443, sekretariat@kanonyrikladno.cz).

Těšíme se na vás!


Video z předchozích kempů zde. 
Fotogalerie z předchozích kempů zde.

Závazná přihláška

Děkujeme za odeslání formuláře.
Formulář nebyl odeslán, zkontrolujte prosím zadané hodnoty a případně to zkuste za chvíli znovu. Děkujeme za pochopení.