Přidej se k nám!

Staň se i ty Kanonýrem! Hledáte pro své děti sport, který je naučí všestrannosti? Kde najdou skvělou partu a naučí se smyslu fair play? A nebo je prostě baví florbal a chtějí si zahrát i skutečné zápasy? Není nic snazšího, než si tento atraktivní sport nezávazně vyzkoušet u Kanonýrů a pod dohledem kvalifikovaných trenérů!

18_20210607_190659.jpg

Jaké děti hledáme?

Všechny, které mají rády sport a jsou ve věku od 5 do 15 let.

Co musí mít a kolik to stojí?

V prvních dvou týdnech si mohou vyzkoušet celý tréninkový režim zdarma, dokonce jim klub bezplatně zapůjčí i florbalovou hokejku. Na začátku tedy stačí mít sálovou obuv, sportovní oblečení a pití. Pakliže se děti po počátečním „rozkoukání“ pro florbal nadchnou a budou chtít pokračovat dál, proberou rodiče s trenéry detailněji, jak to u nás funguje. Zároveň jim poradíme s výběrem správné délky a strany hokejky.

Jak se přihlásit a na koho se obrátit?

Stačí vyplnit formulář pro zájemce o zkušební trénink, my se následně ozveme a dle věku pozveme dítě na konkrétní trénink (místo a čas). Pro doplňující dotazy se lze obrátit na vedoucí sekretariátu Kateřinu Vránovou (+420 704 553 443,  sekretariat@kanonyrikladno.cz).

Zaměřují se tréninky jen na florbal?

Ne! Jsou pestré a všestranné. Děti si užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády. A samozřejmě hrají i zápasy. Každé družstvo včetně těch nejmladších hraje svoji soutěž. Naši svěřenci si rovněž mohou vybrat, jestli chtějí florbal dělat jako opravdový sport či „jen“ rekreačně pro zábavu. Oba směry mají u nás své místo.

Mohou florbal hrát i děti, které ještě nechodí do školy?

Ano! Velmi populární je Kanonýrská školička, která je určená pro děti ve věku 4-6 let. „V tréninku děti rozvíjejí pestrou formou především základní pohybové schopnosti, aby se snáze později začaly učit prvním florbalovým dovednostem. Vyzkouší si základy atletiky, gymnastiky, míčových her, her na rozvoj rychlosti a koordinace a cvičení na správné držení těla,“ popisuje šéftrenér přípravek Matěj Stůj.

TĚŠÍME SE NA TEBE!

Náborový formulář

Děkujeme za odeslání formuláře.
Formulář nebyl odeslán, zkontrolujte prosím zadané hodnoty a případně to zkuste za chvíli znovu. Děkujeme za pochopení.