Přidej se k nám! - Kanonýři Kladno


Jaké děti hledáme?

Všechny, které mají rády sport a jsou ve věku od 5 do 15 let.

Co musí mít a kolik to stojí?

V prvních dvou týdnech si mohou vyzkoušet celý tréninkový režim zdarma, dokonce jim klub bezplatně zapůjčí i florbalovou hokejku. Na začátku tedy stačí mít sálovou obuv, sportovní oblečení a pití. Pakliže se děti pro florbal nadchnou a budou chtít pokračovat dál, proberou rodiče s trenéry detailněji, jak to u nás funguje. Zároveň jim poradíme s výběrem správné délky a strany hokejky.

Na koho se obrátit?

Na naše šéftrenéry mládeže Michala Skuhrovce (774/355458, skuhrovec@kanonyrikladno.cz) či Martina Czeczinkara (773/241576, czeczinkar@kanonyrikladno.cz), kteří už rodiče nasměrují na konkrétní trénink podle věkového rozdělení. Michal Skuhrovec zodpovídá za děti do devíti roků a dívky, Martin Czeczinkar pak za ročníky 2011 a starší.

Zaměřují se tréninky jen na florbal?

Ne! Jsou pestré a všestranné. Děti si užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády. A samozřejmě hrají i zápasy. Každé družstvo včetně těch nejmladších hraje svoji soutěž. Naši svěřenci si rovněž mohou vybrat, jestli chtějí florbal dělat jako opravdový sport či „jen“ rekreačně pro zábavu. Oba směry mají u nás své místo.

Mohou florbal hrát i děti, které ještě nechodí do školy?

Ano! Velmi populární je Kanonýrská školička, která je určená pro děti ve věku 5-6 let. „V tréninku děti rozvíjejí pestrou formou především základní pohybové schopnosti, aby se snáze později začaly učit prvním florbalovým dovednostem. Vyzkouší si základy atletiky, gymnastiky, míčových her, her na rozvoj rychlosti a koordinace a cvičení na správné držení těla,“ popisuje šéftrenér Martin Czeczinkar.

TĚŠÍME SE NA TEBE!