Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 99 článků.
Kanonýři Kladno

Junioři v play off proti Plzni!

Junioři už znají svého soupeře pro 1. kola play off CE ligy. V něm se potkají s celkem Akademie FbC a FBŠ SLAVIA Plzeň. Série startuje v sobotu 2. března v hale BIOS, o den později se hraje v Plzni.

Kanonýři Kladno

Osmifinále zatím nerozhodně!

Definitivní složení čtvrtfinále 1. ligy - a tedy i možní soupeři pro Kanonýry - bude známé až ve středu 28. února. Obě předkola Otrokovice - Znojmo i Gullivers - České Budějovice jsou po dvou zápasech srovnaná 1:1.

Kanonýři Kladno

Bohuslávek o zápase pro záchranáře

Jakub Bohuslávek o duelu pro záchranáře v Kladenském deníku: „Dotýkalo se mě to kvůli mámě, na kterou jsem samozřejmě pyšný, že dělá tak náročnou práci a má můj obdiv stejně jako táta. Ale já v jejich stopách kráčet nebudu.“

Kanonýři Kladno

Můžete hádat, o kom Kladenský deník takto referuje

"Adept reprezentačního dresu, jehož vedení Kladna obratně zlákalo na tuhle sezonu domů, aby mateřský klub dotlačil do vytoužené nejvyšší soutěže, hrál skvěle. Bod sice zapsal jediný, když v 50. minutě vstřelil pátou branku, ale když poté domácí snížili na 4:5, vynutil si faul a v následně přesilovce v podstatě Budějkám nepůjčil míček."

Kanonýři Kladno

Jiráková o životě ve Švédsku

Na webu Sport.cz vyšel velmi zajímavý rozhovor s reprezentantkou Nelou Jirákovou o jejím životě ve Švédsku.

Kanonýři Kladno

Jiráková na svém čtvrtém MS

Kladenská odchovankyně Nela Jiráková si před startem světového šampionátu v Singapuru povídala o své kariéře s redaktorem Kladenského deníku.

Kanonýři Kladno

Dvě Kladeňačky míří na MS

Dvě kladenské odchovankyně Nela Jiráková a Magdaléna Plášková byly nominovány na prosincové mistrovství světa žen v Singapuru. Gratulujeme a věříme, že nám do BIOSky přivezou ukázat medaili.

Kanonýři Kladno

Kanonýři v Kladenském deníku

"Když Kladno ve sportu sroluje giganty z Brna a Plzně, je to vždycky sláva. Florbalistům se přesně tohle povedlo během čtyř dnů." Aneb reportáž a fotogalerie v Kladenském deníku z posledních dvou zápasů Kanonýrů.