Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 106 článků.
Kanonýři Kladno

První kolo superligy proti Liberci

Florbalová Livesport Superliga už zná své rozlosování na příští ročník. Kanonýři se v úvodním kole (14. září) utkají doma s Libercem.

Kanonýři Kladno

V superlize i s Bulldogs

Kanonýři se v příští sezoně potkají v superlize i s brněnskými Bulldogs, kteří do nejvyšší soutěže postoupili díky triumfu v baráži nad Pardubicemi. Do 1. ligy se pak vrací Náchod a Torpedo Havířov, postupuje i Kopřivnice a Slavia Plzeň.

Kanonýři Kladno

Poutává reportáž o finále v Kladenském deníku

"Jenže domácí nic nezabalili, s vírou ve vlastní síly - a že nejsou malé - šli do soupeře jako draci, zvedla je produktivní trojka bráchů Chroustů a Bachmaiera a povedlo se vyrovnat. To už byl ale terminátor Stůj ve třetí třetině."

Kanonýři Kladno

Junioři prohráli rozhodující zápas play off

Junioři Kanonýrů prohráli rozhodující zápas 1. kola play off celostatní ligy, když padli 4:5 v prodloužení. Vítězný gól vstřelila Plzeň v 69. minutě a sérii tak ovládla 2:1 na zápasy. "Skvělá série, výborná atmosféra, dnešní podpory si velmi vážíme, pro naše hráče skvělé zkušenosti dál. Škoda zejména třetí třetiny, ze které jsme mělo vytěžit více, zpětně nás mrzí přesilovka na konci, kterou jsme nedali. Prodloužení od nás málo odvážné, bojácné, a to asi nakonec rozhodlo. Teď jsme smutní, bolí to, je hrozné být v šatně, kde mají hráči hlavu v dlaních," řekl kouč Stanislav Minář.

Kanonýři Kladno

Junioři v play off proti Plzni!

Junioři už znají svého soupeře pro 1. kola play off CE ligy. V něm se potkají s celkem Akademie FbC a FBŠ SLAVIA Plzeň. Série startuje v sobotu 2. března v hale BIOS, o den později se hraje v Plzni.

Kanonýři Kladno

Osmifinále zatím nerozhodně!

Definitivní složení čtvrtfinále 1. ligy - a tedy i možní soupeři pro Kanonýry - bude známé až ve středu 28. února. Obě předkola Otrokovice - Znojmo i Gullivers - České Budějovice jsou po dvou zápasech srovnaná 1:1.

Kanonýři Kladno

Bohuslávek o zápase pro záchranáře

Jakub Bohuslávek o duelu pro záchranáře v Kladenském deníku: „Dotýkalo se mě to kvůli mámě, na kterou jsem samozřejmě pyšný, že dělá tak náročnou práci a má můj obdiv stejně jako táta. Ale já v jejich stopách kráčet nebudu.“