Letní sportovní tábor - Kanonýři Kladno
Letní sportovní tábor

Kdy se koná?

Od pondělí 19. do pátku 23. července 2021 v hale kladenské 4. Základní škole a okolních venkovních sportovištích (budeme využívat atletický ovál, fotbalové hřiště či bazén), vždy od 8:00 do 16:00 (jde o formu příměstského táboru). 

Kapacita oblíbené akce je omezena.

Co bude náplní?

Bavit se, sportovat, smát se, poznávat. Slibujeme, že žádný den nebude stejný, každý bude výjimečný a plný zážitků. 

Vyzkoušíme tradiční sporty jako fotbal, volejbal, házená, naučíme se základy atletiky, ale pustíme se i do trendových sportů jako je kupříkladu parkour. Budeme mít k dispozici bazén, navštíví nás i velká sportovní osobnost, kterou „podrobíme“ křížovému výslechu. Zásadní pro nás je, aby děti každý den odcházely nadšené, a tak jsou lekce vedeny zábavnou herní formou. 

V závislosti na počasí budeme kombinovat venkovní a vnitřní sporty, prioritu samozřejmě mají ty venkovní. S pořádáním sportovních táborů máme zkušenosti a víme, jak reagovat.

Pro koho je tábor určen?

Pro děti od 5 do 15 let, které mají rády pohyb a chtějí si užít všeobecnou sportovní průpravu. Nic víc nechceme. Účastníci nemusí být členy žádného sportovního klubu, protože nejdůležitější je chuť si společně zasportovat!

Kolik tábor stojí?

3 400 Kč/osoba. V ceně je zahrnut stravovací a pitný režim (svačina, oběd, svačina), využívání širokého spektra sportovišť (hala, venkovní hřiště i bazén), činnost profesionálních trenérů a tričko kempu.
V případě odhlášení po 27. červnu 2021 si účtujeme 35% z ceny jako storno poplatek. V případě neuskutečnění soustředění z důvodu protiepedimických restrikcí bude vrácena celá částka.


Jak se mohu přihlásit?

Vyplněním e-přihlášky.

Kontaktní osoba/garant táboru: Miroslav Šnajdr (721/411 603, snajdr@kanonyrikladno.cz).

Kontaktní osoba pro administrativní dotazy: Andrea Kuthanová (733/192 263, sekretariat@kanonyrikladno.cz).