U15 starší žáci (07 a 08)

Neděle 28. listopad 2021 @ Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB White
2:3
Neděle 28. listopad 2021 @ X3M Arena Barrandov
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
2:3
Neděle 28. listopad 2021 @ Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL Herkules
Kanonýři Kladno bílí
4:1
Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka
23. listopad 2021

Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák se v rozhovoru pro klubový web vrací k odvolání sportovního ředitele a trenéra A-týmu Jana Pazdery. Mluví o spokojenosti s dosavadními výsledky áčka v 1. lize i o tom, jak je klub připraven na další možná protiepidemická opatření včetně opětovného sportovního lockdownu.
Celý článek ›

Liga starších žáků - skupina 3

Poz.Název týmuZSkóreBody
1ACEMA Sparta Praha BLUE1273:30
2Tatran OC Šestka Střešovice1249:39
3FAT PIPE FLORBAL CHODOV1259:53
4Předvýběr.CZ Florbal MB Black1245:43
5ACEMA Sparta Praha RED1245:40
6BLACK ANGELS A1240:30
7Tatran Střešovice1271:45
8FbŠ Bohemians DDM Praha 71231:57
9Kanonýři Kladno modří1245:35
10Panthers Praha 2007 BLACK1237:29
11BUTCHIS1236:56
12Floorball Club FALCON black1248:58
13FBC Draci Říčany1230:58
14FAT PIPE Start98 Kunratice 1269:55
15Prague Tigers1281:52
16Viking TJ Kobylisy1239:67
17OLYMP FLORBAL Zeus1275:35
18Wizards SO Praha 10 orange1262:31
19FBC Kutná Hora - Černí1222:69
20T.B.C. LUCERN Králův Dvůr1239:71
21FBK Fat Pipe Vosy Praha1266:51
22BLACK ANGELS B1244:56
23FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci1259:54
24Sokol Rudná1249:43
25TJ Sokol Královské Vinohrady1246:53
26DDM Horní Počernice Orka1359:57
27FAT PIPE Traverza Chodov1560:48
28FbŠ Bohemians Praha 4 zelení1236:58
29Kralupy Wolves1244:54
30SK Florbal Benešov 1232:40
31Kanonýři Kladno bílí1458:49
32OLYMP FLORBAL Herkules1481:36
33Předvýběr.CZ Florbal MB White1568:47
34SK Alien Nation Černošice1378:30
35SK Dvojka Praha1479:38
36FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ1238:127
37FBC Slavia Praha1236:106
38Florbal Jesenice1542:82
39SPORT EDEN BEROUN1555:44

Rozpis tréninků

pondělí16:00 - 17:00 / 17:00 -18:00SH BIOS Kladno
úterý16:00 - 17:00 / 17:00 -18:00SH BIOS Kladno
středa17:45 - 19:00SH BIOS Kladno
čtvrtek17:00 - 18:3012. ZŠ

Naši trenéři

Šnajdr Miroslav Hlavní trenér
Novák Jan Asistent trenéra
Novohradský František Asistent trenéra