Zobrazeno 71 až 80 z celkem 127 článků.

Zápas o důležité body. Kanonýry čekají venku Troopers

Na počátku října vyhráli jednoznačně 8:4, teď ale očekávají mnohem větší šichtu. Hráči A-týmu Kanonýrů v neděli míří do Brna, kde je od 18 hodin na programu střet s celkem Troopers. Ten je v aktuální tabulce jen tři body za Kladnem.

Smolná prohra. Kanonýři ztratili dobře rozehraný mač

Byl to skvěle rozehraný zápas a chyběly jen tři minuty, aby si Kanonýři připsali plný počet bodů. Nakonec ale z mikulášského zápasu odchází s prázdnou, protože hostujícímu brněnskému Hattricku se v závěru podařil nevídaný obrat a z Kladna si veze výhru 5:4.

Mikuláš, charita a také silný sok. Do Kladna míří Hattrick

Dorazí Mikuláš, čert i anděl. A taky tým, jenž má ambice se co nejrychleji vrátit do superligy. Zkrátka v sobotu 3. prosince se v hale BIOS odehraje mikulášský zápas (18.00) mezi domácími Kanonýry a Hattrickem Brno. Duel má ale i charitativní rozměr, neboť veškerý výtěžek půjde zvířecímu útulku DogPlanet.

Domácí ŠLÁGR proti Buldokům

A-tým Kanonýrů má před sebou velký domácí šlágr. Do haly BIOS totiž v sobotu (18.00) dorazí brněnští Buldoci a pro Kladenské to bude test, který jasně ukáže, zda jejich forma má skutečně vzrůstající tendenci, jak naznačují poslední výsledky.

TŘETÍ výhra v řadě. Kanonýři doma skolili Start

A-tým Kanonýrů pokračuje ve své vítězné šňůře. Doma porazil Start98 6:2 a jeho výkon naznačil zlepšení, o kterém poslední týdny mluví kouč Dušan Přívara. Celek se navíc posunul do první poloviny prvoligové tabulky. Příští sobotu čeká Kladno domácí šlágr s brněnskými Buldoky!

Vyrovnání last minute, gól v prodloužení a Kanonýři mají body

Ještě v polovině třetí třetiny prohrávali o gól, nakonec ale florbalisté A-týmu Kanonýrů vezou z Malých Hoštic dva body. Domácí Letku i díky vyrovnávacímu gólu Tomáše Chrousta porazili 6:5 v prodloužení. Už v neděli je doma čeká duel proti Startu98 (18.00).

VÝHRA! Kanonýři pokořili Znojmo

Ve Švýcarsku dokázal gólman Lukáš Bauer dovést reprezentaci do finále mistrovství světa, na Kladně ale jeho jmenovec v brance Znojma radost nezažil. Kanonýři porazili ve 13. kole 1. ligy Znojmo 8:4. Ve čtvrtek je čeká duel ve Slezsku proti Letce, v sobotu doma hostí Start98.

Liga se láme do poloviny. Kanonýry doma čeká Znojmo

Potkali už 12 ze 13 ligových soupeřů, ten poslední je čeká teď. Kanonýři v sobotu uzavřou první polovinu základní části domácím duelem proti Znojmu. Zápas startuje v hale BIOS tradičně od 18.00 a kouč Dušan Přívara věří, že přinese zlom v dosavadním herním trápení.